eD se stalo distributorem roku značky Canon

191

eD získalo další dva hodnotné tituly. Plaketu za nejlepšího distributora roku na Slovensku a zároveň za nejlepšího distributora periferií pro český i slovenský trh jsme od zástupců značky Canon symbolicky převzali ve čtvrtek 18. února.

Při příležitosti pravidelného kvartálního setkání, zaměřeného na zhodnocení uplynulého čtvrtletí, ocenila společnost Canon ve čtvrtek 18. února nejlepší partnery roku 2020. Mezi oceněnými opět stanulo také eD, kterému se podařilo získat rovnou dvě ocenění.

Konkrétně se můžeme pyšnit titulem Nejlepší distributor v oblasti periferií za rok 2020 pro Českou a Slovenskou republiku (Office peripherals performance Czech Republic and Slovakia) a současně také oceněním pro distributora s největším obratem v rámci Slovenské republiky (Overall performance Slovakia).

V rámci setkání značka připravila ohlédnutí za loňským rokem, jeho celkové zhodnocení a zároveň také odhalila vize pro rok 2021. Setkání se zúčastnilo celé vedení společnosti Canon, včetně Petra Kouby (Partner Manager Distribution Channel), který jednotlivá ocenění symbolicky předal zúčastněným partnerům.

Není to poprvé, kdy tým starající se o značku Canon v eD stanul na pomyslném stupni vítězů. Úspěchy zaznamenává již řadu let. Ocenění za největší obrat v Česku a na Slovensku jsme přebírali v letech 2019, 2017, 2015 a 2014. V předchozích letech jsme se stali také největším distributorem periférií Canon za rok 2018 a 2017 v Česku i na Slovensku a největším distributorem fotoproduktů Canon v České republice za rok 2013.