eD obhájilo titul nejlepšího distributora periférií Canon za rok 2018

3168

eD znovu po roce obhájilo vítězství. Na únorovém předávání cen v golfovém resortu Kaskáda jej společnost Canon jmenovala nejlepším distributorem na českém i slovenském trhu v kategorii periférií. 

„Stejně jako v roce 2017 se nám tak povedlo ze všech distributorů prodat nejvíce tiskáren a spotřebního materiálu této značky,“ upřesnil produktový manažer Petr Cenov, který se právě na kategorii periférií specializuje a Canon má v eD na starosti již od roku 2011. Plaketu mu za Canon předal Petr Kouba, Partner Manager Distribution Channel.

Ceny pro nejlepší partnery zástupci značky předávali v pátek 1. února poblíž Brna. „Šlo o každoroční distribuční setkání, na kterém vždy hodnotíme oboustrannou spolupráci v uplynulém roce, která trvá již více než patnáct let. V rámci tohoto dne jsou zároveň předána ocenění stvrzující úspěchy,“ doplnila marketingová manažerka pro Canon Martina Štiaková.

Akce se společně s ní a Petrem Cenovem za eD zúčastnili také manažeři skupiny nákupu Marián Kuzmiak a Tomáš Frimmel a ředitel nákupu Jan Novák.

Tým, který se u distributora o značku stará, zaznamenává úspěchy dlouhodobě. Díky jeho práci se eD v minulosti stalo například největším distributorem Canon na českém i slovenském trhu za roky 2017, 2015 a 2014, největším distributorem fotoproduktů Canon v České republice za rok 2013 a největším distributorem periférií Canon za rok 2017 v Česku i na Slovensku.

Pro eD system je to další ocenění za rok 2018. Na počátku ledna distributor získal již podeváté titul HP partner roku a stal se tak v Česku největším distributorem HP computing a printing produktů za rok 2018. O dva týdny později zaznamenala úspěch také slovenská část eD, která se podesáté v řadě stala nejlepším distributorem OKI za rok 2018.