Digitalizace do škol

Vážení obchodní partneři,
připravili jsme pro vás produktovou nabídku speciálně pro školství. Máte šanci využít schválené investice na podporu digitalizace a IT vzdělávání do škol, které jsou připravené v rámci Národního plánu obnovy České republiky.

Národní plán obnovy vnímáme jako společnou obchodní příležitost. Samotný plán vznikl v reakci na krizi způsobenou pandemií COVID-19 a na její ekonomické dopady. Tvoří ho reformy a investice, které mají potenciál nasměřovat Česko k zelené a digitální budoucnosti. Na realizaci těchto reforem a investic získá Česká republika z evropského Nástroje pro oživení a odolnost značné zdroje, jejichž podstatná část je určena pro digitalizaci školství.

V eD vám nabízíme podporu pro získání této obchodní příležitosti, jak v oblasti přípravy speciální produktové nabídky pro školství a vzdělávací instituce, tak i přidaných služeb:

  • informační servis k uvedeným dotačním programům
  • pomoc se zajištěním podpory ze strany výrobců
  • marketingové podpory, například ve formě newsletterů se speciální produktovou nabídkou pro vaše zákazníky
  • organizace produktových prezentací, webinářů a školení
  • pronájem zařízení (v rámci naší služby Dáša – DaaS)
  • pronájem software (v rámci naší služby Sáša – SaaS)
  • možnosti využití call centra pro podporu lokálních kampaní technickou podporu
  • výpomoc zákazníkům spojenou s administrací investic

Notebooky do školního prostředí

Seznamte se s cenově dostupnými, bezpečnými a spolehlivými modely, které ocení žáci, učitelé a školy. Tyto notebooky se vyznačují vysokou odolností, ale i moderním designem. Hravě si poradí s každodenní prací a běžnými školními úkoly. Výhodou je i dlouhá výdrž baterie.

Tablety pro pilné studenty

Do školního prostředí tablety prostě patří! Psaní zápisů či plnění úkolů nebylo nikdy jednodušší. S tabletem Lenovo rozhodně nešlápnete vedle.

Promítání nebylo nikdy jednodušší 

Perfektně se hodí do pracovních a školních místností všech velikostí. Díky laserové technologií předejdete všem starostem s údržbou, která je minimální. Určitě vás nadchne i kvalita promítaného obrazu s dostatkem světla a ostrosti s širokou nabídkou barev.

Kompletní produktovou nabídku se speciálním zaměřením na školství a vzdělávací instituce naleznete na našem eD SHOPu.

Kontaktní spojení 

Zaujala vás naše speciální nabídka pro školství či se chcete dozvědět více o potenciálu Národního plánu obnovy pro digitalizaci školství
a vzdělávacích institucí? Rádi vám vše představíme detailnější informace i produktovou nabídku. Prosím, kontaktujte svého eD obchodníka.

Více o projektu Daas