Přes dvě stovky partnerů sítě eD PROFI se potkali na Konopišti

29

V Golf & Spa Resortu Konopiště jsme přívítali na 207 účastníků, nechybělo 36 zapojených IT značek, 33 výstavních stánků, 17 odborných přednášek a bohatý denní i večerní program.

Partnerské setkání eD PROFI a maraton odborných přednášek jsme zahájili v úterý 28. května krátce před desátou ranní. Úvodního slova se chopil obchodní ředitel Tomáš Jungmann, kterého doplnila ostřílená moderátorka Hanka Koutná. Tím odstartovali denní část nabitou přednáškami, produktovými novinkami a networkingem.

V průběhu denní části se v prostorech Golf & Spa Resortu Konopiště sešlo 36 světových IT značek, jako jsou Armor, Canon, CyberPower, Garett, Fujitsu, LYNX, MSI, REMA Systém, Tesla Smart, Verbatim a další. Nabitý program zahrnoval 33 výstavních stánků, 17 odborných přednášek a venkovní expozici. Tu si vzala již tradičně na starost značka 3mk. I přes deštivé počasí byl velký zájem si nechat vyrobit ochrannou fólií na mobilní telefon či kryt s vlastním designem. Účastníci si dokonce mohli na vlastní kůži technologii vyzkoušet a pod odborným dohledem fólií nalepit.

„Svou přednáškou bezesporu zaujala značka ASUS, která byla sice na akci poprvé, ale podařilo se ji zaplnit celý přednáškový sál,“ doplnila organizátorka akce Lenka Paříková.

Jako je na partnerském setkání eD PROFI zvykem, při registracích účastníci získali dárek – elektrický zubní kartáček značky Dr. Mayer. Spolu s ním obdrželi také hrací karty, které jsou nezbytné pro účast v tombole. Na ně partneři v průběhu dne sbírali samolepky za návštěvu přednášek či stánků. V závěru dne pak organizátoři z odevzdaných karet losovali vítěze hodnotných cen.

Večer se partneři těšili z adrenalinového herního programu. Pomocí virtuální reality se přenesli do italských Dolomitů, proletěli se v kaňonech na simulátoru volného letu, zajeli si rallye nebo zazávodili na motorce. Největší úspěch však sklidila laserová střelnice, ve které se ti nejlepší utkali o odměny. Uvolněnou večerní atmosféru doplnila degustace prosecca z různých koutů světa.

Fotky z akce si můžete prohlédnout v našem albu.

eD PROFI je síť IT prodejen sdružující 260 partnerů po celé České a Slovenské republice. Provozuje ji IT distributor eD system a. s. V nabídce firmy najdeme více než 115 tisíc produktů IT značek z celého světa.