Svěřte připojení expertům. Představujeme ASUS ExpertWiFi

95

Dnešní rychle se rozvíjející doba si žádá spolehlivé síťové řešení. Nároky na připojení proto neustále rostou. Spousta uživatelů se již nespokojí s obyčejným wi-fi routerem. Řešením mohou být produkty ASUS ExpertWiFi série, které přinášejí maximální kontrolu nad sítí a nadstandardní funkce pro podniky.

Řada ExpertWiFi od společnosti ASUS poskytuje rychlou, bezpečnou a škálovatelnou síť s bohatými funkcemi přizpůsobenými pro malé a středně velké firmy. Její produkty vynikají rychlým nastavením, jednoduchou správou a vysokou úrovní zabezpečení. Navíc jsou flexibilní a poskytují rozšiřitelnost dle potřeb uživatelů.

Stabilní provoz podnikové sítě

Pro správné fungování podniků poskytuje řada komplexní síťové řešení. Na své technologie se totiž kavárny, restaurace i obchody potřebují spolehnout. Problém s připojením k pokladnímu systému může vést k narušení provozu či dokonce ztrátě objednávek. S ExpertWiFi podnikatelé získají jistotu spolehlivé sítě – dokonce i při neočekávaném výpadku. Funkce dual WAN failover automaticky přepne síť na záložní připojení a udrží pokladní systém online. Jako záložní připojení lze zvolit třeba mobilní zařízení, skrze USB port routeru.

Bezpečné síťové prostředí pak zajišťuje bezpečnostní protokol WPA3 a funkce jako ASUS AiProtection Pro, Safe Browsing, Security Scan a Instant Guard, které chrání přístup k internetu. Díky bezplatným aktualizacím data zůstávají neustále chráněna. Funkce VLAN navíc zvyšuje zabezpečení přiřazením speciálního profilu VLAN každému rozhraní.

Snadná instalace a wi-fi na míru

Nastavení sítě je s řadou ExpertWiFi hračka, což ocení všichni, kdo nejsou zrovna IT odborníci. Pomocí funkcí přizpůsobitelných portálů pro hosty (SDN – Self Define Network) lze vytvořit až pět identifikátorů sítě (SSID). To dovoluje oddělit zařízení pro různé kategorie uživatelů, jako jsou hosté, sklad, technici a další. Portál wi-fi pro hosty také snadno přizpůsobíte požadavkům, včetně vlastního typu portálu, identifikátoru SSID, časového limitu či vstupní stránky. Zákazníkům tak můžete poskytnout wi-fi na míru.

Řada ExpertWiFi nabízí na výběr z mnoha modelů, jako je samostatný router EBR63, mesh wi-fi systém EBM68, přístupová brána EBG16, access point EBA63 a POE managovatelný switch EBP15.

Klíčové vlastnosti řady ASUS ExpertWiFi
✔ 
Stabilní provoz podnikové sítě.
✔ Bezpečné síťové prostředí.
✔  Snadná instalace a wi-fi na míru.
✔  Flexibilní rozšiřitelnost pro všechny prostory.

Celá řada ExpertWiFi je navíc kompatibilní se sítí AiMesh, což umožňuje snadné rozšíření pokrytí pomocí síťových řešení podporovaných sítí AiMesh (tedy všechny modely, patřící do skupiny rozšiřitelných routerů).

Podívejme se společně na řadu ExpertWiFi:

ASUS ExpertWiFi EBM68 Business Mesh WiFi Systém
EBM68 je kompletní systém WiFi 6 AX7800, který je ideální pro podniky vyžadující škálovatelné bezdrátové pokrytí a zajišťuje bezproblémové připojení ve velkých prostorách a na více podlažích. Umožňuje snadné rozšíření přidáním dalších jednotek.

ASUS ExpertWiFi EBR63 Business Wireless Router
Kompaktní router EBR63 (AX3000) je určen pro podniky, jako jsou obchody, kavárny, kliniky a studia, a malé a střední podniky. Díky prostorově úspornému režimu stojanu je ideální pro omezené prostory a jeho více portů poskytuje flexibilitu připojení.

ASUS ExpertWiFi EBA63 Business PoE Access Point
EBA63 (AX3000) je přístupový bod s napájením přes Ethernet (PoE), který nabízí rychlé WiFi 6 a snadné nastavení pomocí aplikace ASUS ExpertWiFi. Je určen pro podniky vyžadující rozšířené pokrytí bezdrátovým signálem. Zajímavostí pak je, že v souladu s normami IEC 60601-1-2 je horní polovina EBR63 vyrobena z materiálů, které splňují normu hořlavosti plastů UL94 5VB.

ASUS ExpertWiFi EBG15 Business Wired Gateway
EBG15 je brána (Gateway), která nabízí snadné nastavení pomocí aplikace ASUS ExpertWiFi a zabezpečení sítě na komerční úrovni. Kromě dvou portů WAN/LAN, které lze nastavit jako záložní WAN, můžete také nastavit port USB jako záložní WAN připojením k mobilnímu telefonu s hotspotem pomocí mobile tetheringu, tato funkcionalita je součástí všech ASUS routerů s USB portem.

ASUS ExpertWiFi EBP15 Business Smart Managed PoE+ Switch
EBP15 je pětiportový managovatelný switch GbE s PoE+ o maximálním výkonu 60W. Každý z ethernetových portů lze přiřadit k síti VLAN, která poskytuje dodatečné zabezpečení pro vaši firmu. Samozřejmostí je pak snadná správa zařízení, stejně jako celou rodinu produktů ExpertWifi, ASUS ExpertWiFi app umožňuje pohodlnou centralizovanou správu všech připojených zařízení i EBP15.

Již brzy najdete všechny produkty na eD SHOPu.