Setkání eD PROFI v Mikulově propojilo přes 200 partnerů

67

Na podzimním setkání partnerů sítě eD PROFI v Mikulově přivítalo eD přes 200 účastníků. V hotelu Galant na ně ve čtvrtek 2. listopadu čekalo 30 zapojených IT značek, 28 výstavních stánků, 17 přednášek a nabitý denní i večerní program.

Partnerské setkání eD PROFI se neobešlo bez oficiálního zahájení, kterého se úderem desáté hodiny ranní tradičně zhostil obchodní ředitel eD system Tomáš Jungmann. Za doprovodu moderátorky Hanky Koutné odstartoval denní část plnou networkingu a produktových novinek.

Účastníci se mohli setkat se zástupci 30 světových IT značek, vyslechnout 17 přednášek či si prohlédnout 28 výstavních stánků. Nechyběly značky jako Acer, Brother, Canon, Fujitsu, Kingston, Lenovo, Western Digital či Xerox.

Během přednášek se řada partnerů zapojila také do soutěží a kvízů o hodnotné ceny.  „Na stánku Verbatim si účastníci mohli na kole štěstí vytočit drobné dárky a velký zájem vzbudila retro hra na stánku Armor“ dodala organizátorka akce Lenka Paříková.

Při příchodu účastníci obdrželi hrací kartu, na níž během dne sbírali samolepky za svou aktivitu. Z karet pak byla na závěr vylosována bohatá tombola. Po ukončení denní části se partneři přesunuli do vinného sklípku. Večerní uvolněnou zábavu rozproudila ochutnávka ušlechtilých destilátů, zábavní halloweenský foto koutek a bohatý raut s výborným jídlem

Fotky z akce si můžete prohlédnout v našem albu.

eD PROFI je síť IT prodejen sdružující 260 partnerů po celé České a Slovenské republice. Provozuje ji společnost eD system – přední distributor IT v Česku a na Slovensku. V jeho nabídce najdete přes 115 tisíc produktů IT značek z celého světa.