Dvě stovky partnerů sítě eD PROFI se sešly na Konopišti

145

V úterý 6. června proběhlo jarní setkání partnerů sítě eD PROFI. V Golf & Spa Resortu Konopiště jsme přivítali na 228 účastníků, nechybělo 36 zapojených IT značek, 30 výstavních stánků, 17 odborných přednášek a bohatý denní i večerní program.

Partnerské setkání eD PROFI a šňůra odborných přednášek odstartovala v úterý 6. června před desátou ranní úvodním slovem marketingového ředitele eD Šimona Churého. Ten za doprovodu moderátorky Hanky Koutné oficiálně zahájil denní část akce plnou produktových novinek a networkingu.

Během dne se účastníci mohli setkat se zástupci 36 světových IT značek, jako jsou Acer, Brother, Canon, Dahua, Epson, HP, Lenovo, Verbatim, Virtuos a další. Připraven byl bohatý program zahrnující 30 výstavních stánků, 17 odborných přednášek a 2 venkovní expozice. V rámci těch připravila značka 3mk pojízdný van a zábavné aktivity – zájemci si zaházeli na basketbalový koš mobilním telefonem a na svůj smartphone či hodinky si následně mohli nechat aplikovat ochrannou fólii, případně vyrobit kryt s vlastním obrázkem. V zóně značky Naturehike pak návštěvníci vyzkoušeli outdoorové vybavení, prohlédli připravený stan nebo rovnou otestovali spaní v autě.

Jako je na partnerském setkání eD PROFI zvykem, při registracích účastníci získali dárek, tentokrát kvalitní HP brašnu na notebook. Spolu s ní tradičně obdrželi také hrací karty, které jsou nezbytné pro účast v tombole. Na ně partneři v průběhu dne sbírali samolepky za návštěvu přednášek či stánků. V závěru dne se pak z vyplněných a odevzdaných karet losovala tombola o hodnotné ceny.

Po ukončení denní části následovala večerní zábava. Večerní program se nesl ve znamení dobrého jídla, degustace ginů a exotiky v podobě divoké brazilské samby, v hlavní roli s tanečnicemi skupiny Shaharazad pod vedením Latifah. Uvolněná večerní zábava se protáhla za hudebního doprovodu DJ až do ranních hodin. „Partnerským setkáním eD PROFI na Konopišti jsme ukončili jarní šňůru eventů. Denní i večerní program byl opravdu nabitý, což jen podtrhuje množství zúčastněných značek a partnerů. Úspěšná realizace nás moc těší a už teď se připravujeme na podzimní štaci,“ dodala organizátorka akce Lenka Paříková.

Fotky z akce si můžete prohlédnout v našem albu.

eD PROFI je síť IT prodejen sdružující 260 partnerů po celé České a Slovenské republice. Provozuje ji IT distributor eD system a. V nabídce firmy najdeme více než 115 tisíc produktů IT značek z celého světa.