Kdo si hraje nezlobí? Rozšířili jsme gamingovou sekci

122

Akce, strategie, sport, RPG nebo simulace. Někteří z nás možná tuší, srdce gamera už jistě ví. Pro všechny milovníky her máme dobrou zprávu. Gamingová sekce v eD SHOPu se nedávno dočkala výrazného posílení. Ať už patříte mezi herní kliďase nebo milovníky adrenalinu, nově můžete vybírat z více než tří stovek herních titulů. A další budou přibývat.

Herní průmysl je jednoznačně na růstové křivce. Za poslední tři roky vzrostly jeho obraty v Česku téměř o 50 procent. PlayStation, Xbox, Nintendo, virtuální realita nebo staré dobré PC. Dnešní doba hráčům jednoduše přeje. A stejně tak jako obraty, roste také počet vydaných her. Jen ke konci roku 2022 se hráči dočkali několika dlouho očekávaných novinek jako God of War Ragnarok, Call of Duty: Modern Warfare II, nové verze fotbalové stálice FIFA 23 nebo grafického vylepšení Zaklínače 3.

Ať už jste majitelé kterékoli z výše zmíněných konzolí, garantujeme vám, že budete mít z čeho vybírat. Herní sekci jsme v eD posílili jak do počtu nabízených titulů, tak i personálně. Za naší herní nabídkou stojí ostřílený gamer s více než dvacetiletou zkušeností za ovladačem, produktový manažer Jan Maisnar. Nemusíte se tak bát, že by v našem portfoliu něco důležitého chybělo.

Vybírat můžete z nabídky desítek herních vydavatelů, jako jsou Sony, Electronic Arts, Activision Blizzard, Rockstar Games, Take-Two Interactive, CD projekt, Warner Bros., Ubisoft nebo Bandai Namco. Jak nejspíše tušíte při čtení těchto velikánů, mezi hrami nechybí ani oblíbené kultovky typu The Last of Us, Diablo, Mafia a pro milovníky sportu třeba FIFA, NHL nebo Need for Speed.

Předobjednávky s bonusem

Nejen herní stálice, ale také novinky na trhu. Trendy u nás najdete často ještě dříve, než se objeví na pultech prodejen. A jak je v herním rybníčku zvykem, o ty nejlepší kousky je třeba zabojovat. Rada nad zlato tedy zní, s předobjednávkami neotálejte. Pro zákazníky, kteří si hru objednají ještě před datem vydání mají navíc vydavatelé často přichystaný exkluzivní bonus. Například se jedná o herní rozšíření ve formě DLC, tedy stahovatelného obsahu, či fyzický dárek.

Nejen hry, ale také příslušenství

V nabídce samozřejmě najdete také potřebný hardware a příslušenství. Je libo herní křeslo, stůl, sluchátka nebo ytuněný gamepad? Vyberte si z nabídky více než 400 produktů pocházejících ze stáje téměř padesátky gamingových značek. Stačí navštívit kategorii Herní svět a příslušenství v našem eD SHOPu.


Rozhovor

Rok 2023 přinese očekávané herní tituly, láká produktový manažer Jan Maisnar

Jak dlouho s gamingovou sekcí pracuješ?

V eD jsem od září roku 2022, ale mám více než 20leté zkušenosti ze společnosti JRC zaměřené na prodej počítačových her. Dá se tak říci, že o hrách vím téměř vše.

Hraješ ty sám hry? A promítáš své zkušenosti s gamingem i do výběru produktů?

Ano, hraní je mým velkým koníčkem, i když na něj mám stále méně času. Tuto zkušenost se snažím do výběru promítnout. Jsou hry, které jsou už od oznámení jasným hitem a očekávají se velké prodeje. Jsou ale i hry, od kterých se moc neočekává ale svým originálním námětem překvapí. V eD se zákazníkům snažíme poskytnout ucelenou a aktuální nabídku her pro všechny platformy.

Které z největších novinek jste do sekce přidali?

Je konec roku tak můžeme shrnout, co vše zajímavého letos vyšlo. Mezi top hry bych zařadil určitě Elden Ring, Horizon Forbidden West, God of War Ragnarok, FIFA 23 a Call of Duty Modern Warfare II. Pozornost si ale zaslouží i Farming Simulator 22, který aktuálně vyšel v platinové edici, A Plague Tale Requiem a NHL 23. Konec roku 2022 přinese ještě The Callisto Protocol, duchovního nástupce legendárního sci-fi hororu Dead Space nebo graficky vylepšenou verzi Zaklínače 3.

Na jaké herní pecky se můžou zákazníci těšit po Novém roce?

Čekají nás zajímavé tituly. V únoru 2023 vyjde dlouho očekávaná hra ze světa Harryho Pottera – Hogwarts Legacy. Dále třeba pirátské dobrodružství Skull and Bones, zombie akce Dead Island 2, nový Assassin’s Creed Mirage a S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl. Máme se opravdu na co těšit.

Více informací o gamingové sekci poskytne produktový manažer:
Jan Maisnar: +420 724 222 085 | jmaisnar@edsystem.cz