Nejen chytré hodinky, Garett umí i pečovat o tělo

103

Trendy produkty, zajímavá alternativa k áčkovým brandům a lákavá cena. Toť hlavní přednosti produktů Garett. Značky, jež pochází od našich severních sousedů, z Polska, a která je dnes specialistou nejen na chytré hodinky, ale i řadu kosmetických produktů.

Avšak nepředbíhejme. Vraťme se nejprve o osm let zpět, do roku 2014. Tehdy si dva nadšenci do spotřební elektroniky všimli, že trh nabízí chytré hodinky zejména pro movitější zákazníky. Nedalo jim to spát, spojili síly s odborníky a vytvořili značku Garett. Od té doby ušli dlouhou cestu a stali se jedním z lídrů v prodeji chytrých hodinek v Polsku.

Výběr je skutečně pestrý. Garett myslí na všechny. Malé i velké, muže i ženy, elegány i sportovce. Chytré hodinky zvládají plnit funkci osobního asistenta i trenéra.

Po spárování s telefonem oznámí, kdo volá, a dokáží i přijímat hlasové zprávy, SMS či jiná upozornění. V mezičase kontrolují životní funkce svého majitele, ať už v práci, doma nebo během sportovních aktivit. Právě příznivci pohybu ocení nabídku sportovních režimů a kdo hledí nejen na praktičnost, ale i vzhled, potěší jej design a kvalita použitých materiálů.


Asistent i hlídač pro malé průzkumníky

Nosit chytrého asistenta na ruce však nemusí být jen výsadou dospělých. Garett myslí i na děti. Ty nejmenší láká na pestré barvy a hravý design, odrostlejším nabízí vzhled střídmější.

Chytré hodinky přinesou do každodenní komunikace mezi dítětem a rodičem nový rozměr. Zvládají videohovory, nahrávání i přijímání hlasových zpráv, a dokonce i fotografování.

Podstatně zajímavější jsou však jiné funkce. SOS tlačítko umožňuje dítěti okamžitý kontakt se třemi uvedenými čísly, aplikace Garett Tracker sleduje polohu a takzvaný GEO plot vymezí dítěti zónu, ve které může bezpečně trávit volný čas. A když ji opustí? Rodič dostane na své zařízení upozornění.


Profi péče o pokožku z pohodlí domova

Asistenti na zápěstí nejsou tím jediným co Garett umí. Svou pozornost upíná také na kosmetické vychytávky, které přinášejí profesionální péči o tělo.

Co si přesněji představit? Produkty pro čištění nebo zpevnění pokožky, strojky k odstraňování chloupků nebo bezdrátovou kulmu. Domácí péči tak Garett posune o několik úrovní výše, což dokáže ušetřit výdaje za drahé návštěvy specialistů.

Například čištění pleti ultrazvukem, které je jedním z nejoblíbenějších ošetření v kosmetických salonech, dokáže nahradit ultrazvuková špachtle. Přístroj pro mezoterapii poskytuje bezjehlové ošetření, které zbaví pleť nečistot a dodá jí pružnost a mladistvý vzhled. A každodenní obnovu pokožky pomocí peelingu obstarají sonické čisticí kartáčky.

Garett zvládá péči i mimo obličej. A co se týče holení, nabízí rovnou dvě varianty, jak se s chloupky vypořádat. Vyberou si tak příznivci epilace i depilace. Nutno však podotknout, že i epilace je v podání Garettu bezbolestnou záležitostí.


Více informací o produktech Garett poskytne produktová manažerka eD:
Hana Bečvářová:+420 602 579 739 | hbecvarova@edsystem.cz