eD WORLD22: Žhavé novinky na stáncích i přednáškách

198

Jaké produkty budou v následujících měsících hýbat IT trhem? To zjistíte na přednáškách i výstavních stáncích v rámci konference eD WORLD!

Zástupci světových IT značek pro vás chystají představení těch nejžhavějších novinek ze svého portfolia. A pozor, čeká vás nejen řada produktových novinek, ale dočkáme se i několika premiér!

Vůbec poprvé můžete vidět novinku Samsung ARK Odyssey naživo, o právě vydané 13. generaci procesorů Intel Core promluví na přednášce Jaroslav Petráš a v sále Lenovo najdete chytré brýle ThinkReality A3. Ať už na přednáškách nebo na výstavních stáncích, máte se na co těšit!

V průběhu dne na vás čeká také bohatý doprovodný program. Například v sále Epson si můžete nechat namíchat osvěžující drink, v sále AOC/Philips si vychutnáte výbornou kávu přímo od baristy a na přednáškách vybraných značek si zasoutěžíte o řadu hodnotných cen.

Premiéra herního monitoru Samsung ARK Odyssey

Novinka na poli herních monitorů Samsung ARK Odyssey zažije na eD WORLDu svou premiéru. Jako vůbec poprvé v Česku a na Slovensku bude tento 55palcový herní mazlík k vidění (a otestování) právě na stánku Samsung. A pozor, rovnou spouštíme také předobjednávky. Svůj kolosální herní zážitek si tak můžete zajistit přímo v Praze.

Premiéru si mohou užít i diváci online. Stánek totiž navštíví také naše eD reportérka Hanka, která jej společně se zástupci značky představí v jednom ze svých vstupů.

Představení novinky Intel Core 13. generace

A se žhavými kousky z IT trhu nekončíme. Další „předpremiéra“ nás čeká na přednášce značky Intel. Jaroslav Petráš představí dlouho očekávanou novinku, která vzešla ze stáje Intel teprve před pár dny – třináctou generaci procesorů Intel Core.

Co nová generace přináší a kdy si ji budete moci objednat? To se dozvíte v Praze i online v sále Aquarius od 13:50 do 14:20 hod.

Lenovo chytré brýle i pípa přímo v počítači

Brýle jako ze špionážního filmu najdete v sále Lenovo. Model ThinkReality A3 přináší rozšířenou realitu s řadou chytrých funkcí. V sále si můžete také načepovat pivo přímo z šasi počítače nebo si zasoutěžit o tombolu s hlavní cenou v hodnotě 80.000 Kč


Všechny informace a novinky o konferenci eD WORLD můžete průběžně sledovat na edecko.cz/edworld22.