Lotyšská značka MikroTik rozšířila naše portfolio

77

Naše nabídka síťových prvků se začátkem července opět rozrostla. Stali jsme se oficiálním distributorem lotyšské značky MikroTik. A to jak pro český, tak i slovenský trh.

Světový výrobce hardware a software pro internetové připojení MikroTik rozšířil portfolio eD o více než 300 produktů. Mezi ty spadají 5G a LTE modemy, switche, wifi antény, wifi routery nebo přístupové body. Vlajkovou lodí značky je operační systém MikroTik RouterOS, který je oblíbený pro svou robustnost, konfigurovatelnost a výkon.

„Jsme rádi, že zařazujeme MikroTik mezi naše přímé partnery. Kontrakt se značkou rozšiřuje naši nabídku bezdrátových síťových produktů pro koncové připojení na českém a slovenském trhu. Naši zákazníci nyní můžou počítat s plnou podporou,“ přiblížil spolupráci Tomáš Mžik, který o značku v eD pečuje. Zároveň zdůraznil hlavní dominantu značky, a to networking pro koncové uživatele (routery, přístupové body) i poskytovatele internetu (switche, PtP jednotky).

Jedním z tipů produktového manažera je model vyvinutý za základě požadavků zákazníků – RouterBoard RB5009UPr+S+IN.

Mezi nejznámější produkty spadá například řada RouterBoard, která nabízí ucelené řešení hardware pro WISP. „Osobně bych vyzdvihnul produkt RouterBoard RB5009UPr+S+IN, který byl vyvinut přímo na základě požadavků zákazníků. Povedená je také novinka MikroTik hAP ax2 RouterBOARD C52iG-5HaxD2HaxD-TC,“ doporučil produktový manažer.

Lotyšská společnost MikroTik působí na trhu již od roku 1995. Původně sloužila k vývoji a prodeji bezdrátových systémů, zejména pro ISP. Nyní poskytuje bezdrátové systémy pro internetovou konektivitu v mnoha zemích po celém světě. Více se o značce můžete dozvědět na oficiálních stránkách mikrotik.com.


Více informací o produktech MikroTik poskytne produktový manažer:
Tomáš Mžik: +420 703 433 981 | tmzik@edsystem.cz