[Na dotaz] Martina Brauner: Event manažerka v eD a vášnivá golfistka

212

Tentokrát pozvání do studia přijala event manažerka z eDéčka Martina Brauner. Co obnáší práce event manažerky, proč byste měli darovat krev nebo v čem se liší pořádání akcí v době Covidu? To a mnohem více nám Martina prozradila.  

Již 12 let působí Martina u nás v eD a my jsme se rozhodli ji vyzpovídat a zjistit, jak se v průběhu let změnilo marketingové oddělení v eD, co vše se pod pozicí event manažerky skrývá či jak probíhá příprava eventů napříč jednotlivými odděleními. Další díl ze série podcastů Na dotaz je na světě.

Online event není tak jednoduchý jak se na první pohled zdá. Své o tom ví i Martina, která se podělila o záživné historky z natáčení. Je libo připravit natáčecí 3D studio přes noc? Jak zrušit připravenou akci pro 800 lidí? Jakým směrem se budou eD eventy dále ubírat? I na tohle všechno přišla v podcastu řeč.

Vášnivá sportovkyně, golfistka, dárkyně krve, milovnice zvířat a dobrého jídla a pití. I takhle lze Martinu jednoduše popsat. 2 kočky, pes a v žádném případě né slepice. Proč? To zjistíte v novém již pátém díle podcastu Na dotaz.

Všechny podcasty najdete na Spotify, Google Podcast, Apple Podcast nebo YouTube. Na dotaz si můžete přidat do své oblíbené aplikace skrze RSS feed https://anchor.fm/s/79036a14/podcast/rss