Značka Innotrik rozšířila portfolio eD

60

Nabídka eD se opět rozrostla. Na českém, slovenském i polském eD SHOPu zákazníci nově najdou produkty značky Innotrik. Lídr čínského trhu do Evropy přináší řadu cenově dostupných profesionálních videokonferenčních systémů.

Naše portfolio jsme rozšířili o profesionální audio a videokonferenční zařízení značky Innotrik. Na eD SHOPu tak můžete nově najít systémy USB plug and play s širokoúhlými kamerami a vysokým rozlišením, HiFi zvukem, digitálními mikrofony a algoritmem pro potlačení ozvěny.

„Všechny produkty Innotrik bezproblémově fungují na operačních systémech Microsoft i Apple, a to při použití se všemi platformami pro online konference nebo sjednocenou komunikaci,“ přiblížil Dan Sojka, produktový manažer značky. „Vybírat můžete z řady kompletních konferenčních systémů i samotných konferenčních kamer,“ doplnil k portfoliu značky.

Technologická společnost Innotrik vznikla v roce 2009 a řadí se mezi lídry v oblasti videokonferenčních systémů. Ve spolupráci s kanadským a americkým softwarovým týmem se jí podařilo vyvinout unikátní algoritmus pro potlačení ozvěny, který je součástí všech produktů značky. V současné době patří Innotrik mezi high-tech podniky v Číně disponující řadou duševních vlastnictví, včetně ochranných známek a patentů.

Více informací o produktech Innotrik poskytne produktový manažer:
Daniel Sojka:
+420 728 058 487 | dsojka@edsystem.cz