Očima produkťáka: Tablet či notebook? Lenovo vás zachrání

105

Potřebujete ke své práci tablet i notebook zároveň, ale klasické konvertibilní notebooky 2 v 1 nejsou tím pra[1]vým? Vyžadujete snadno přenosné zařízení pro čtení či prezentaci, ale zároveň se chcete pohodlně usadit a pracovat na svých manažerských povinnostech? Nový Lenovo ThinkPad X12 Detachable vás zachrání.

Seznamte se s vysoce výkonným tabletem vybaveným 11. generací procesorů Intel Core™ i7 vPro. Ve svém jádru skrývá až 16GB paměť LPDDR4x a NVMe SSD úložiště s kapacitou až 1 TB. Kvalitní širokoúhlý 12,3palcový displej s IPS Full HD+ poskytne široké pozorovací úhly a nezklame vás ani co do konektivity.

Ve výbavě najdete USB-C, Thunder-bolt 4, NanoSIM slot, sdružený audio konektor a operační systém Windows 10 Pro. Tento tablet, výkonem blížící se notebooku, vás jednoduše nadchne. A díky své devítimilimetrové tloušťce a váze pod jedno kilo vám navíc padne akorát do ruky.

Kreslete, dělejte poznámky, pište

Vše, co máte ve své mysli snadno přenesete do zařízení s použitím magnetického pera Lenovo Precision Pen. Tablet X12 Detachable se tak stane vaším digitálním blokem. Lze ho ovládat více doteky najednou, a to konkrétně až deseti prsty naráz. Bez obav tedy můžete popustit otěže své fantazie a oddat se tvorbě. Díky odolnému sklu Corning Gorilla Glass jej navíc, stejně jako blok, můžete vzít téměř kamkoli s sebou.

Klávesnice s TrackPointem a dvouúrovňovým bílým podsvícením se snadno spojí s tabletem v jedno zařízení prostřednictvím několika silných magnetů, které jsou umístěny na horní hraně klávesnice. Naopak o ukotvení obrazovky do správné polohy se postará plastový stojánek na zadní straně tabletu. Ten stačí lehce odklopit a můžete jej otevřít do více poloh.

Neúnavný pracant s výdrží až deset hodin

Díky výdrži baterie až deset hodin se nemusíte bát, že váš digitální blok jednoduše odpadne. A pokud si přeci jen sáhne na dno své energie, rychlé napájení se postará o 80procentní nabití do hodiny. Pokud navíc zařízení nechcete zrovna využívat a budete chtít šetřit jeho energií, stačí zapnout pohotovostní režim, který se postará o synchronizaci jednotlivých aplikací a následně probudí tablet během vteřiny. Nic vám tedy neunikne a budete stále v obraze.

Rychlá WiFi 6 umožní plynulé surfování i na veřejných sítích díky širšímu pásmu, stabilnímu síťovému připojení a nižší latenci. Zůstanete tak vždy připojeni bez ohledu na to, kde se nacházíte. Také hovory na veřejnosti pro vás nebudou problém, a to s aplikací Dolby Premium, která odruší hluk v pozadí. Ve spojení s dvěma mikrofony poskytnete druhé straně ten nejkvalitnější zvuk. Hovoru nebude scházet ani skvělý obraz zajištěný 5Mpx přední a 8Mpx zadní kamerou

Soukromí a bezpečnost nade vše

Uchovejte vaši práci v bezpečí s pomocí biometrického zabezpečení zajištěného čtečkou otisku prstu na volitelné klávesnici nebo přihlášením skrze rozpoznání tváře. O to se postará infračervená přední kamera doplněná o krytku pro ještě větší soukromí. Zařízení X12 Detachable disponuje také dedikovaným čipem Trusted Platform Module (TPM 2.0), který šifruje data a ztěžuje tak útoky zvenčí skrze hackování. Nyní již pilnému vyřizování vašich pracovních e-mailů nebude nic stát v cestě.


5 klíčových vlastností dle Andreje Gavury

  • 10hodinová výdrž baterie
  • Splňuje 12 armádních norem
  • Vysoce kvalitní ochrana dat
  • Zařízení 2 v 1 s odnímatelnou klávesnicí
  • Podpora magnetického Lenovo Precision Pen