Beauty produkty a hodinky Garett v oficiální distribuci eD

38

Pomocníci pro domácí masáž, bezdrátový fén, vychytávky pro domácí bělení zubů, IPL epilátor a chytré hodinky pro dámy, pány i děti. Před Vánoci doplnila nabídku eD SHOPu řada novinek, které přímo vybízí k tomu darovat je pod stromeček.

Garett má eD v oficiální distribuci pro Českou republiku i Slovensko. Na výběr je přes 130 produktů, které v eD SHOPu doplnily kategorie nositelná elektronika a péče o tělo.

Proč vybrat Garett?

  • trendy produkty
  • lákavá cena
  • zajímavá alternativa k A brandům

Co je nového?

Zajímavou novinkou je produktová kategorie Garett Beauty Smile, která v e-shopu eD otevírá zcela novou kategorii produktů – péče o zuby.


Beauty produkty od Garettu dále zahrnují další pomocníky pro péči o pleť i vlasy, epilátory i depilátory nebo řadu masážních přístrojů.

Desítky novinek přináší Garett také mezi chytré hodinky, mezi kterými jsou elegantní i sportovní modely, z nichž si vyberou ženy, muži i děti.


Garett založili v roce 2014 v Polsku dva nadšenci do spotřební elektroniky. Všimli si, že trh nabízí chytré hodinky, které si mohou dovolit jen movitější lidé. A tak spojili své síly s profesionály a speciality a vytvořili značku Garett, která je dnes lídrem v prodeji chytrých hodinek v Polsku. Nabídku značky však aktuálně doplňují například i produkty z oblasti beauty. 


Více informací o produktech Garett poskytne produktová manažerka eD:
Hana Bečvářová
+420 602 579 739
hbecvarova@edsystem.cz