Rapoo: Bezdrátové řešení do kanceláří i domácností

162

Na první pohled se to může zdát jako velice jednoduchý úkol. Avšak výběr té správné klávesnice a myši není tak snadný, jak se zdá. Nejdůležitějšími kritérii při jejich volbě jsou zejména životnost baterií, dosah, odezva a spolehlivost. A právě značka Rapoo nabízí zajímavý poměr mezi těmito kritérií a cenou.

Čínskou značku Rapoo uživatelé znají jako průkopníka v oblasti vývoje a výroby bezdrátových periferních zařízení. Své první zařízení, využívající frekvenční pásmo 2,4 GHz, vydala již v roce 2007 a v současné době je uznávaná pro svou kvalitu a moderní design.

Ideální řešení pro každodenní práci

► Klávesnice

Klávesnice Rapoo nabízí vše pro pohodlí při každodenní práci. Přináší maximálně spolehlivou technologii Bluetooth i Wi-Fi připojení, a díky nůžkové struktuře kláves zajistí plynulé ťukání do klávesnice. Nároční uživatelé jistě ocení také multimediální zkratky, které umožňují rychlý přístup k funkcím, jako je multimediální přehrávač, nastavení hlasitosti či domovská stránka.

Na eD SHOPu naleznete modely klávesnic v klasickém, ultratenkém a chiclet designu. Nechybí ani klávesnice disponující touchpadem, který jednoduše nahradí klasickou počítačovou myš.

► Myši

Ať už hledáte ergonomickou myš pro každodenní práci nebo jen tak pro zábavu, bezdrátové myši Rapoo se hodí pro každou příležitost. Značka si zakládá na moderním designu, kvalitě a přesnosti.

Myši disponují programovatelnými tlačítky s nastavitelným snímačem DPI, které se přizpůsobí každému uživateli. Některé modely se hodí i pro práci v noci či v dopravním prostředku, a to díky tichým tlačítkům, které dovolují i to největší pracovní nasazení aniž by byl někdo rušen.

Rapoo sety klávesnice a myši

Dny výměny baterií jsou pryč

Víte, že některé myši z portfolia značky disponují ekologickou dobíjecí baterií, která díky vestavěné lithiové baterii vydrží na plné nabití až 30 dní? Mimo to Rapoo nabízí modely klávesnic a myší s výdrží baterie až 12 měsíců, a to s pomocí energeticky úsporné technologie v kombinací s vypínačem.


Přepínaní mezi více připojenými zařízení na jedno kliknutí

Hlavním úkolem produktů Rapoo je zjednodušení a propojení pracovních úkolů.

Technologie Multi-mode přináší inovativní řešení, které umožňuje používat Bluetooth klávesnici a myš až ve čtyřech zařízeních současně. S nekonečným přepojováním se tak můžete rozloučit.

Překážkou vám nebude ani rozdílný operační systém, tyto produkty podporují jak systém iOS tak i Android.


Více informací o produktech Rapoo poskytne produktový manažer:
Jan Okřina: jokrina@edsystem.cz | +420 724 222 074