10 důvodů, proč byste neměli chybět na podzimním eD WORLDu

250

Největší IT distribuční konference v Česku a na Slovensku je za dveřmi. Také už odpočítáváte poslední dny do otevření našich virtuálních bran eD WORLD? Připravili jsme stručný přehled toho, na co se můžete ve čtvrtek 30. 9. těšit. A pokud se svou registrací stále váháte tak věřte, že se opět bude na co dívat.

1# Vylepšený online formát

Nový vizuál, nové funkce, nové možnosti. Naše online platforma dostala opět zabrat. I tentokrát jsme na ní pořádně zapracovali a troufáme si říct, že je již vyladěna téměř k dokonalosti.

2# Z kanceláře nebo z domova

Nemusíte nikam jezdit. Díky online formátu si konferenci můžete zapnout na svém notebooku, tabletu nebo mobilu.

3# 24 + 7 přednášek (i se záznamem)

Ne jeden, ne dva, ale rovnou tři přednáškové sály! Jako obvykle pro vás chystáme řadu odborných přednášek. Konkrétně jich z úst zástupců značek uslyšíte celkem 24. Jako u všech našich online eventů bude dostupný také záznam z jednotlivých sálů.

Na dalších 7 přednášek se pak můžete nově těšit v rámci speciálního edukativního sálu. Díky novince letošního podzimu získáte přehled o těch oblastech byznysu, které v dnešní době prostě a jednoduše musíte znát. Zjistěte více o kyber bezpečnosti, komunikaci zákazníky, marketingu, firemním vzdělávání nebo vývoji firemních aplikací.

4# Panelová diskuze o kyber bezpečnosti

Celých 45 minut o bezpečném ukládání a zálohování dat. Také na eD WORLDu pro vás chystáme panelovou diskuzi. Moderovat ji bude ředitel e-commerce eD Michal Pavlorek a společně s ním budou na téma Kybernetická bezpečnost diskutovat odborníci z DNS Marek Kolín, Jan Nguyen a Stanislav Rampas, výkonný ředitel E LINKX Lumír Kunath a Senior Technology Consultant ze společnosti Veritas Josef Honc.

5# Propojení odborníků napříč republikami

Nepropásněte šanci střetnout se s IT odborníky z celého Česka a Slovenska. Do konference eD WORLD online se zapojilo přes 30 světových IT značek a počet registrovaných již v tuto chvíli čítá stovky účastníků.

6# Výstavní sál s virtuálními stánky

Produktové novinky, důležité materiály, zajímavá videa, užitečné odkazy nebo nově také aktuální promoakce. Virtuální stánky plné informací připravuje celkem 15 světových IT značek, například Philips, Brother, Samsung, Intel, HP a další.

7# Přímá interakce

Máte dotaz a rádi byste jej probrali napřímo se zástupcem značky?

Žádný problém. Na vybraných stáncích můžete využít interaktivní chat, díky kterému se propojíte napřímo.

Můžete nejen chatovat, ale také sdílet obrazovku, telefonovat nebo uskutečnit videohovor. Vše bez nutnosti instalace speciálního softwaru.

8# Produktové novinky ještě před sezonou

Nejnovější pecky, které jsou na IT trhu k dostání? Seznamte se s produktovými novinkami značek ještě před top prodejní sezonou.

Opět můžete zhlédnout také oblíbené produktové ukázky živě ve vysílání. Chystáme jich pro vás ještě více!

9# Soutěže o hodnotné ceny

Na své si tradičně přijdou také soutěživé duše, a to v dopoledním i odpoledním kvízu nebo na anketách jednotlivých stánků. Vyhrát můžete ceny v celkové hodnotě 200 tisíc korun, například tiskárnu Epson L15180, monitor LG 27UL850, tablet Lenovo SmartView a také projektory, SSD disky, webkamery, sluchátka a spoustu dalšího.

10# Dostupnost několik týdnů

Přestože živé vysílání bude probíhat pouze ve čtvrtek 30. září, stránka www.edworld.cz bude dostupná ještě několik týdnů. Zpětně si tak můžete procházet jak virtuální stánky včetně veškerého obsahu, tak i záznamy z jednotlivých sálů.


Všechny informace a novinky ohledně konference eD WORLD online můžete průběžně sledovat na edecko.cz/edworld.