Stali jsme se oficiálním distributorem vizualizérů Ipevo

193

eD rozšířilo svou nabídku o produkty z kategorie dokumentových webkamer značky Ipevo. Oficiální distribuci jsme získali k prvnímu srpnovému dni pro český, slovenský i polský trh.

Nově jsme tak do naší nabídky zařadili produkty z portfolia vizualizérů Ipevo. Vizualizéry umožňují sdílet dokumenty a texty na dálku, své využití proto najdou v byznysu, při konferencích i vzdálené školní výuce.

Jedná se o zajímavé produkty s kvalitním zpracováním a za příznivou cenu. Tento sortiment má v aktuální době homeoffice a distanční výuky na trhu zajisté své místo,” přiblížil produktový manažer Dominik Rykala, který o Ipevo v eD system pečuje.

Na eD SHOPu již v tuto chvíli zákazníci najdou kompletní nabídku vizualizérů značky. „Nejzajímavějším produktem je z mého pohledu Ipevo VZ-X, který jako jediný nabízí bezdrátové připojení k notebooku či počítači,“ přidal svůj tip produktový manažer.

Značka Ipevo se zaměřuje na výrobu produktů mimo zaběhlé konvence. Velké, drahé a složité vizualizéry proto přeměňuje na flexibilní a dostupná řešení pro výuku i mimo ni. Produkty vyvíjí v rámci procesu založeného na zkušenostech a přináší tak jednoduché a efektivní nástroje.

Ipevo je úspěšná a žádaná značka z USA, která na tamním trhu dokumentových webkamer dosahuje více než 75% podílu. Aktuálně se její produkty dostávají také na Evropský trh a jsme moc rádi, že je můžeme nabízet mezi prvními,“ uzavřel Dominik Rykala.


Pro více informací o produktech značky kontaktujte produktového manažera

Dominik Rykala

  • t: +420 724 611 573
  • e: drykala@edsystem.cz