Schneider Electric a eD společně pomáhají

60

Po zásahu jižní Moravy tornádem pomohlo eD ve spolupráci se společností Schneider Electric lékaři MUDr. Jiřímu Bartoši v zajištění chodu provizorní ordinace, a to poskytnutím daru ve formě UPS.

Společnosti Schneider Electric a eD system podaly pomocnou ruku při zajištění prozatímního chodu ordinace nacházející se v oblasti postižené ničivým tornádem. Dvě UPS zařízení značky APC převzal do svých rukou přímo MUDR. Jiří Bartoš, jež se o fungování ordinace stará. „Velmi děkujeme za pomoc při likvidaci následků tornáda,“ vyjádřil svůj vděk i na svém webu, a zároveň zdůraznil důležitost místní provizorní ordinace.

Právě pro zajištění jejího bezproblémového chodu poskytlo Schneider Electric a eD dvě UPS zařízení značky APC Power-Saving Back-UPS RS 1500, 230V CEE 7/5 (865W), která by měla s rezervou pokrýt nároky provozu.


Oblastem postiženým ničivým tornádem nenabídlo eD pomocnou ruku poprvé. Ihned po tragické události jsme společně s dodavateli Xiaomi a Wi Technology poskytli také stovku powerbank.