Powerbanky pro jižní Moravu

82

Přesně 100 kusů powerbank včetně příslušenství jsme poslali na pomoc obětem ničivého tornáda na jižní Moravě. Dodávku zajistil náš kolega Petr Dospiva společně s dodavateli Xiaomi a Wi Technology.

Ve čtvrtek 24. 6. 2021 zasáhla jižní Moravu přírodní katastrofa v podobě ničivého tornáda. Na pomoc obětem bylo založeno přes dvě stovky dobročinných sbírek, ve kterých se vybralo již více než 60 milionů korun. Důležitou roli však sehrály také věcné dary ve formě potravin, dek, stavebních materiálů, elektroniky a dalších, které obyvatelům postižených oblastí pomohly přečkat první dny po havárii.

Jsme moc rádi, že jsme se mohli díky sdružení fanoušků Komety Brno zapojit i my. Aktivity sdružení zahrnovaly organizaci finanční sbírky, shánění a distribuci pomocných materiálů nebo pomoc přímo na místě. Více o jejich pomoci na jižní Moravě najdete na Facebookové stránce Modrobílí – sdružení fanoušků Komety Brno. Dodávku zboží z eD system zajistil náš brněnský kolega a fanoušek Komety Brno Petr Dospiva. Děkujeme!

Mimo dodávku powerbank se řada našich zaměstnanců zapojila také do veřejných sbírek, za což jim moc děkujeme. Jsme neskutečně vděční za to, jak skvělý tým se u nás v eD nachází.