Vytvořte si chytrou domácnost se značkou Shelly

377

Značka Shelly rozšířila naše eD portfolio o produkty z oblasti Smart Home řešení. Poskytuje širokou škálu zařízení zaměřených na inteligentní ovládání budov i domácností, a hodí se pro nadšence chytrých domovů i pro samotné profesionály.

Staňte se pány své domácnosti a ovládejte mnohem víc, než jen pouze vaši televizi. Se značkou Shelly můžete mít pod kontrolou garážová vrata, zavlažovací systém, spotřebu energií, ovládání žaluzií nebo také zvonek u dveří. Veškeré tyto úkony má na starosti bezdrátový automatizační systém Shelly, který vám ulehčí každodenní život.

Samotná montáž systému je velice jednoduchá a zabere jen pár minut. K produktům značky máte navíc k dispozici přehlednou mobilní aplikaci, která se stane věrným pomocníkem při dohledu nad vašim domovem.


Jak produkty Shelly využívat naplno?

Jak si vaše domácnost vede z pohledu dlouhodobé či aktuální spotřeby energií a jak jste na tom s bezpečností? Produkty Shelly vám pomohou mít spotřebu i bezpečnost pod kontrolou.

Kromě klasického měření spotřeby skrze spínací modul vám pomohou využívání energií také regulovat. Vyzkoušejte například osvětlení dle časového pásma, kdy modul reaguje na východ a západ slunce a následně přizpůsobí osvětlení v domě.

Shelly vám může pomoci také při zvyšování bezpečnosti vaší domácnosti. Pokud používáte zemní (CNG) či zkapalněný ropný (LPG) plyn a obáváte se jejich úniku, díky inteligentnímu senzoru plynu už nemusíte. Shelly Gas vás prostřednictvím aplikace, zvukového a světelného alarmu ihned upozorní na nadměrnou koncentraci plynu ve vašem domě.

Shelly 2.5 – spínací/žaluziový modul s měřením spotřeby

Pokud již máte zkušenosti s únikem vody, určitě doporučujeme sáhnout také po produktu Shelly Flood. Při neočekávané události vás na ni detektor bleskově upozorní, a vy tak můžete reagovat okamžitě a předejít nepříjemné havárii.

Senzor plynu Shelly Gas ocení domácnosti, které využívají zemní či ropný plyn.
Záplavový senzor Shelly Flood pomůže při detekci havárií spojených s únikem vody.

Ať už ve své domácnosti řešíte vysokou spotřebu energie, občasné úniky plynu nebo havárie, produkty Shelly vás ušetří zbytečných obav. Navíc splňují přísné designové a velikostní podmínky, a hodí se tak do každého interiéru.


Pro více informací o produktech Shelly kontaktujte produktového manažera značky:

Rostyslav Orlov
rorlov@edsystem.cz
+420 775 046 730