[TEST] Pracovní monitor Eizo FlexScan EV2795

534

Monitory Eizo jsme si prostě oblíbili! Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na model FlexScan EV2795 a při testování jsme si odpověděli na řadu otázek. Je dvacet sedmička ideální velikost pro práci? A co připojení přes USB-C? Má smysl?

V novém videu si ukážeme 27palcový pracovní monitor Eizo FlexScan 2795 s IPS panelem a QHD rozlišením. Monitor je velmi dobře polohovatelný a nabízí spoustu funkcí, které šetří oči uživatele, spotřebu energií a v konečném důsledku i životní prostředí

Velkou výhodou monitoru je pak možnost propojení skrze USB-C. Jedním kabelem tak vyřešíte přenos dat i napájení. Mezi další speciality patří vestavěná dokovací stanice a KVM switch pro práci na více PC s jedním monitorem.

O dalších vychytávkách jako jsou automatická regulace jasu, antireflexní úprava, technologie Flicker-free, redukce modrého světla, 100% pokrytí sRGB nebo uživatelsky přívětivá softwarová nastavení se dozvíte více ve videu.


Zajímají vás také další produkty značky EIZO?

V recenzích Otestováno eDéčkem jsme již dříve představili modely FlexScan EV2460, dotykový monitor Eizo FDF2382WT DuraVision nebo 4K monitor EIZO FlexScan EV2785.