eD je oficiálním distributorem Legrand i v Česku

162

Další partnerství rozšířeno. Po úspěšné spolupráci s výrobcem Legrand na slovenském trhu je nyní eD oficiálním distributorem i v České republice.

Značka Legrand se specializuje na záložní zdroje, ovládací přístroje a chytrou domácnost. „Zákazníci tak mohou vybírat z široké škály produktů, jako jsou řešení pro zálohování, kabeláže, osvětlení, vypínače, zásuvky, vstupní domovní systémy či rozvody internetu,“ řekla marketingová specialistka Katarína Štefánková, která má v eD značku na starost.

„My v Legrand věříme, že klíčem k úspěchu a spokojeným zákazníkům je posouvání technologických hranic. Proto všechna naše řešení, mezi která patří například produkty pro chytrou domácnost Legrand Smart Home, které vznikají ve spojení se společností Netatmo, ovládací přístroje Valena Life, Céliane nebo vstupní systémy, záložní zdroje a další produkty naší společnosti, přináší řadu inovací, které ocení leckterý uživatel,“ uvedl za firmu Legrand manažer marketingu Jan Pína.

Legrand a eD spolu úzce spolupracují od roku 2019, kdy se eD stalo oficiálním distributorem značky na slovenském trhu. Od roku 2021 se firmy dohodly na oficiální distribuci i v České republice.

Spolupráci se společností eD system jsme zahájili v lednu letošního roku. Jedním z důvodů bylo, že eD je jedním z hlavních lídrů v oblasti IT distribuce. Díky aktivitám, které eD system realizuje v prodeji a marketingu svěřeného portfolia produktů, které nabízí, nás přesvědčil, že je pro nás spolehlivým partnerem pro dlouhodobou spolupráci. Legrand patří mezi světové lídry v oboru elektroinstalací a digitální struktury a je také považován za globálního dodavatele systémových řešení pro LAN a datová centra. Vzhledem k akvizici  značky Netatmo jsme se stali také lídry v oblasti Smart Home. Proto věříme, že vzájemná spolupráce s eD povede ke zvýšení spokojenosti našich zákazníků,“ vysvětlil Jan Pína.

„Zákazníci eD díky novému partnerství mohou dosáhnout na lepší ceny, získají lepší dostupnost produktů a rychlejší přísun produktových novinek,“ doplnila Katarína Štefánková.


Legrand je francouzská společnost, který patří mezi světové lídry v oboru elektroinstalací a informačních sítí. Nabízí vše od počátečních návrhů až po kompletní řešení pro domácnosti, rozsáhlé komerční objekty i průmyslové celky. V současnosti má 38 tisíc zaměstnanců a obchodní zastoupení v 90 zemích světa. V České republice působí od roku 1992.

Více informací o produktech Legrand poskytne manažer nákupu eD
Tomáš Frimmel
+420 724 222 032
tfrimmel@edsystem.cz