eD EXPO online: Panelová diskuze na téma digitální transformace

204

Úplnou novinkou ve vysílání březnové konference eD EXPO online byla panelová diskuze, kterou moderoval šéfredaktor magazínu ChannelWorld Matěj Čuchna. Zúčastnili se jí členové top managementu ze strany skupiny eD group i z řad zástupců značky, aby společně prodiskutovali téma digitální transformace.

Diváci měli díky panelové diskuzi možnost vyslechnout rozhovor se zakladatelem a majitel skupiny eD group Hynkem Tylem, obchodním ředitelem eD system Tomášem Jungmannem, výkonným ředitelem společnosti DNS Pavlem Klimuškinem a ředitelem agentury Dark Side Tomášem Jindříškem. Z řad zástupců značky se připojil také David Kordík, šéf obchodu a marketingu společnosti Samsung.

V rámci 45minutového rozhovoru společně prodiskutovali aktuální trendy z IT distribučního trhu, vliv pandemie covid-19 na digitalizaci celého prodejního řetězce nebo přiblížení nových modelů prodeje pohledem top manažerů. Poslechněte si celý rozhovor ze záznamu.

Celou konferenci včetně kompletního záznamu z obou přednáškových sálů a obsahu všech virtuálních stánků můžete stále navštívit na adrese edexpo.cz