eD EXPO online: Co nabídly virtuální stánky

187

Stránky eDexpo.cz mají stále co nabídnout. Jednotlivé přednášky, fotoreportáž i video ze zákulisí jsme vám již představili. Nyní se zaměříme na výstavní sál. Naleznete v něm stále aktuální a užitečné informace, které nám poskytli jednotliví vystavovatelé.

Jaké značky mohli diváci ve výstavním sále najít a co konkrétního jednotlivé stánky nabídly? Připravili jsme malý přehled toho, co určitě stojí za zhlédnutí.


Připravili jsme 21 virtuálních stánků

Hned úvodní stránka konference edexpo.cz nabízí možnost přímého vstupu na výstavní stánky společností HP, Intel a Samsung. Kompletní přehled stánků pak můžete najít ve Výstavním sále. Ihned po vstupu do sálu nemůžete přehlédnout 8 hlavních stánků, které si připravily značky:

Spoustu zajímavých informací však najdete také při pohledu níže, kde na svou návštěvu čeká dalších 13 stánků. Konkrétně virtuální stánky značek:

Zároveň se můžete dozvědět více o nové značce Moduleta, o IT magazínu ChannelWorld nebo o speciálních projektech eDéčka v Mediálním koutku.

Rovnou z foyer stránek edexpo.cz se návštěvníci mohli dostat na virtuální stánky značek HP, Intel a Samsung.

Co nabízejí jednotlivé stánky?

Mimo úvodních informací o značce si ve virtuálním stánku můžete prohlédnout zajímavé odkazy, zhlédnout produktová videa nebo stáhnout různé typy souborů související s produktovým portfoliem značky. V neposlední řadě zde najdete důležité kontakty.

Důležité informace naleznete v sekci soubory ke stažení, a to především aktuální produktové brožury či listy s technickými informacemi o produktech a celém produktovém portfoliu.

Zajímavé odkazy nabízí prokliky na oficiální stránky vystavovatelů, představují zajímavé promoakce, provedou vás informacemi o zárukách, technické podpoře či partnerských programech. Pokud se budete chtít vizuálně seznámit s konkrétními produkty – jejich představení, použití, vychytávky a přednosti najdete ve videoukázkách v sekce videa.

Nepřehlédnutelná jsou také úvodní videa, která si připravily společnosti AOC, Epson, iGET, Lenovo, Philips nebo Xerox. V rámci těch zástupci značek originálním způsobem lákají ke zhlédnutí jejich přednášky a předávají informace ke svým stánkům.


Malá ochutnávka z jednotlivých stánků

Stánek značky HP

HP tisková řešení a HP počítače a notebooky aneb stánek 2 v 1. Značka HP si pro návštěvníky připravila rovnou dva stánky, oba je najdete v rozcestníku. A na jaké informace se můžete těšit?

Diváci se na stánku mohli seznámit například s novinkami z portfolia HP určenými pro práci z domova i kanceláře.

HP tisková řešení:

 • Nové tiskárny řady HP LaserJet Enterprise 400
 • Udržitelnost HP produktů
 • Přehled aktuálních promoakcí
 • Videa k produktovým řadám
 • Záznam z proběhlého webináře
 • A spoustu dalšího

HP počítače a notebooky:

 • Přehled HP zařízení a jejich dostupnost
 • Novinky pro práci z domova i kanceláře
 • Zabezpečení HP zařízení
 • Udržitelnost HP produktů
 • Přehled aktuálních promoakcí
 • Videa k produktovým řadám
 • A spoustu dalšího

Stánek značky Intel

Řada Intel NUC aneb mini PC s výkonem plnohodnotného počítače. Nové modely mini PC byly hlavním tématem nejen přednášky zástupce značky Jaroslava Petráše, ale také virtuálního stánku značky Intel.

Zjistěte více o řadě Intel NUC v produktových videích a získejte přehled o tom nejdůležitějším z brožur jednotlivých produktových řad.

Stánek značky Samsung

Také značka Samsung zvolila formu stánku 2 v 1 a přinesla zajímavé informace o dvou svých divizích – Samsung IT a Samsung Smart Signage.

V rámci divize Samsung IT si zástupce značky Samsung Jakub Kulič připravil pro návštěvníky výběr inspirativních videí a produktových listů ke gamingové řadě monitorů Samsung Odyssey, nové generaci Smart monitorů nebo SSD diskům z portfolia Samsung.

Na stánku Samsung mohli návštěvníci najít například inspirativní videa k produktové řadě monitorů Samsung Odyssey.

Na stánku zaměřeném na Samsung Smart Signage pak diváci mohli najít katalog produktů z portfolia Samsung Smart Signage, produktové listy k produktům Samsung Flip2 a displejům řady OMN, produktová videa The Wall a Samsung Flip2, odkaz na virtuální Showroom nebo záznam z proběhlého eD webináře.

Všechny virtuální stánky včetně veškerého obsahu najdete ve výstavním sále eD EXPO online.


Které stánky si návštěvníci nejvíce oblíbili?

Mezi nejnavštěvovanější patřily stánky společnosti HP, Samsung a Epson. Za zmínku stojí i stánek společnosti Moduleta, jejíž produkty jsou součástí eD porfolia nově od března letošního roku. I stánek této značky rovněž patřil mezi nejčastěji navštěvované.

Co se týká počtu nejvíce stažených souborů, na předních místech si stojí brožury či produktové katalogy společností Brother, Moduleta, Epson či D-Link, následované společnostmi Intel, Lenovo, HP a Canon.

Největší počet zobrazení v zajímavých odkazech měly již výše zmíněné oficiální stránky společnosti Moduleta, následované odkazem na příspěvek Proč zvolit tiskárny Brother? a Řešením pro firemní tisk od společnosti Epson.

eD EXPO je stále online! Stránky edexpo.cz mají i nyní co nabídnout a pokud jste je ještě nestačili navštívit, máte příležitost.