eD EXPO online: Představení produktových novinek přímo ve vysílání

223

eD EXPO online přineslo spoustu zajímavých informací. Odvysílali jsme 22 odborných přednášek, připravili 21 virtuálních stánků a diváci mohli zažít také premiéru při panelové diskuzi s šéfredaktorem magazínu ChannelWorld Matějem Čuchnou. Zástupci značek Epson, Logitech, Intel a Lenovo si však pro návštěvníky konference připravili ještě jednu novinku – představení produktů přímo ve vysílání.

Představení produktových novinek v portfoliu světových IT společností je jedním z nejdůležitějších důvodů, proč si nenechat ujít možnost sledovat přednášky zástupců značek. V rámci konference eD EXPO online, kterou jsme odvysílali ve středu 3. března jsme se však rozhodli klasické přednášky pozvednout na ještě vyšší úroveň. Jednotlivým přednášejícím jsme dali prostor pro představení produktů přímo ve vysílání. Seznámit jste se tak mohli s novinkami ze stáje značek Epson, Logitech, Intel a Lenovo.

Epson: Představení tiskárny Epson EcoTank Business L6580

Prvním z odvážných, který otestoval náš showroom přímo ve studiu byl Marcel Divín z Epsonu. Divákům představil novou tiskárnu s tankovým systémem řady EcoTank Business. Názorně ukázal dávkování inkoustu, fungování podavače, snadné ovládání pomocí velkého displeje a přiblížil také jednotlivé funkce tiskárny.

Celou ukázku můžete zhlédnout ze záznamu.

Prohlédnout si můžete také virtuální výstavní stánek Epson. Najdete jej ve výstavním sále konference, která je stále dostupná na adrese eDexpo.cz.


Logitech: Trendy pro pracovní prostředí

Ani přednáška probíhající na dálku nebyla pro účast v našem showroomu překážkou. Přestože se Jan Kufner z Logitechu připojil do vysílání ze své domácí pracovny, ukázku zvládl na jedničku. Pomocnou ruku mu při představení produktů podala Martina Brauner, organizátorka celé konference.

Společně takto divákům představili trendy pro pracovní prostředí. Seznámit se mohli s bezdrátovým setem MK270 zahrnujícím klávesnici a kompaktní myš, s myší M705 Marathon a myší MX Vertical, náhlavní soupravou H151 nebo webkamerou C920S.

Přednášku včetně ukázky produktů můžete také zhlédnout ze záznamu.


Intel: Mini PC řady Intel NUC

Jako další z našeho showroomu vysílal Jaroslav Petráš z řad značky Intel. Pro diváky si ve své přednášce mimo jiné přichystal představení řady mini PC Intel NUC. Konkrétně se zaměřil na modely NUC 10 Performance a NUC 9 Extreme, vysvětlil, v čem se jednotlivá zařízení liší a jaké přidané hodnoty přinášejí.

Na představení řady Intel NUC se můžete podívat v záznamu přednášky.

Prohlédnout si můžete také virtuální výstavní stánek Intel. Najdete jej ve výstavním sále konference, která je stále dostupná na adrese eDexpo.cz.


Lenovo: Produktové novinky na poli notebooků Lenovo

Pomyslnou třešničku na dortu při vysílání přinesl Jaroslav Rakušan z Lenova. V rámci své přednášky si přichystal představení novinek z portfolia Lenovo. Diváci se tak mohli seznámit s ThinkBookem 14s Yoga, ThinkPadem X12 Detachable Gen 1, ThinkPadem X1 Nano nebo s prvním ohýbatelným notebookem na světě Lenovo X1 Fold.

Představení všech produktů najdete v záznamu přednášky.

Prohlédnout si můžete také virtuální výstavní stánek Lenovo. Najdete jej ve výstavním sále konference, která je stále dostupná na adrese eDexpo.cz.


Celou konferenci včetně kompletního záznamu z obou přednáškových sálů můžete stále navštívit na adrese edexpo.cz