9 důvodů, proč se registrovat na eD EXPO online

325

Již ve středu 3. 3. se můžete těšit na největší IT distribuční konferenci eD EXPO! Letos ji pro vás chystáme ve zbrusu novém online formátu, díky kterému propojíme zástupce světových IT značek, resellery a obchodní partnery napříč celým Českem a Slovenskem. A proč byste na konferenci rozhodně neměli chybět?

1# Unikátní formát

Nový, moderní formát 3D online konference, který na IT distribučním trhu nemá obdoby. Malou ochutnávku online eventu jste mohli vidět již na podzimním setkání eD PROFI. Věřte ale, že to byla jen zahřívačka. Na eD EXPO toho chystáme mnohem více. Těšit se můžete na 3D online prostředí, vysílání ze dvou profesionálních studií, virtuální stánky, kulatý stůl, networking i soutěže o ceny.

2# Setkání navzdory omezením

Na klasické offline akce to bohužel zatím opravdu nevypadá. Proto jsme se rozhodli udělat maximum, abychom propojili odborníky napříč IT trhem. A to z řad IT značek, zákazníků i distribuce z celého Česka a Slovenska. Využijte jedinečné příležitosti setkat se se zástupci značek, seznámit se s produktovými novinkami a poslechnout si informace o aktuálním dění na trhu.

3# Odborné přednášky (i se záznamem)

Chystáme pro vás ne jeden, ale rovnou dva přednáškové sály. Přednášky si pro vás připravily dvě desítky spíkrů z řad zástupců světových IT značek. Samozřejmě nechybí ani možnost klást otázky, tentokrát skrze aplikaci Slido. A že byste chtěli vidět přednášky z obou sálů, které se konají ve stejný čas? Letos se vám to podaří! Registrovaní účastníci budou mít přístup také k záznamům jednotlivých přednášek.

Na jaké přednášky se můžete těšit? Brother, HP, Microsoft, Samsung, Epson a další. Prohlédněte si kompletní program a rozpis přednášek v našem článku.

4# Virtuální výstavní stánky

Stejně jako na našich klasických offline akcích jsme nezapomněli ani výstavní sál. Ten vám nabídne možnost projít si virtuální stánky téměř dvaceti IT značek. Klasické stoly jsme tentokrát nahradili interaktivní prezentací na webu.

Stánky si pro vás připravily například tyto značky: Epson, HP, Samsung, Xerox, Canon, Brother, Lenovo, AOC, Philips, LG Business Solutions, Armor, Eaton, Avast, Intel, Chieftec, Stygian, APC, D-Link, Intelek, Moduleta

5# Nejnovější pecky z IT trhu

Novinky z portfolia světových IT značek. To je, oč tu běží. V rámci odborných přednášek i výstavních stánků vás čeká přehlídka toho nejnovějšího, co je na trhu k dostání. U vybraných přednášek proběhnou ukázky novinek přímo ve vysílání ze speciálního studia, své produkty vám takto předvedou Epson, Logitech, Intel nebo Lenovo.

Těšit se můžete například na představení prvního ohybatelného notebooku X1 Fold od Lenova, na ultra prohnutý monitor Samsung Odyssey, herní monitory řady Agon od AOC, novinky v záložních zdrojích APC, ekologické tonery Armor, non IT novinku ve formě paletového nábytku značky Moduleta a spoustu dalšího.

6# Networking

Virtuální zasedačka aneb tváří v tvář vendorovi. Klasické network zóny s posezením u hrnku kávy na letošním eD EXPU sice nenajdete, to ale neznamená, že jsme na ně zapomněli. Vytvořili jsme proto speciální chatovací místnost – virtuální zasedačku, kde se můžete se zástupci značek propojit napřímo. V zasedačce se postupně vystřídají tváře z Xeroxu, Eatonu, Epsonu, Samsungu, Lenova, Canonu, HP, LG, AOC a Philipsu. Jak tuto možnost pro networking využijete je pak už jen na vás.

7# Kulatý stůl s ChannelWorldem

Naprostá novinka, kterou neznáte ani z klasických offline akcí. Kulatý stůl, nad kterým se sejdou odborníci z řad vendorů aby komunikovali aktuální témata z trhu. Konkrétně se zaměříme na digitální transformaci trhu. Diskuzi povede Matěj Čuchna, šéfredaktor oborového IT magazínu ChannelWorld.

8# Soutěže o hodnotné ceny

Ani tentokrát vás nemine možnost zasoutěžit si o hodnotné ceny. V průběhu celého dne pro vás chystáme hned dvě soutěže, ve kterých můžete získat například projektor od Epsonu, Samsung Space monitor, laserovou tiskárnu Canon a spoustu dalších cen.

9# Nový formát, osvědčená kvalita

Přestože IT distribuce obdobný formát konference ještě nezažila, stavíme na předchozích zkušenostech z našich dřívějších akcí. Online konferenci jste s námi mohli zažít již na podzim v rámci setkání eD PROFI, kde se setkala s velkým úspěchem. Co o online setkání řekli jeho účastníci?

„Nový formát online konference mě opravdu oslovil. Bylo to zajímavé, inovativní a moderátorka to také skvěle zvládla. Hlavně se mi líbí možnost, že pokud člověka něco zaujme, nemusí si to nikam zapisovat, ale jednoduše si to najde v záznamu na YouTube.“ – Jarda

„Za mě se jednalo o distribuční online akci roku, která předběhla konkurenci mílovými kroky. Byla to ukázka toho, jak by to v budoucnu mohlo fungovat. To, že celá akce proběhla bez jediného technického zádrhelu je obdivuhodné. Nádherný obraz, čistý zvuk, prostě vše perfektní. Klobouk dolů.“ – Petr


Už jste se registrovali? Pokud ne, můžete tak udělat na adrese edexpo.cz.

Všechny informace a novinky ohledně konference eD EXPO online můžete průběžně sledovat na edecko.cz/edexpo.