eD group má nové webové stránky

95

Holding eD group, kterého je eD system součástí, spustil nové prezentační webové stránky. Cílem je přiblížit obchodním partnerům fungování celé skupiny a představit jednotlivé firmy a projekty ve skupině.

„Ekosystém firem v oblasti IT, obchodu, softwarových řešení, komunikace, e-commerce a technologií.“  Těmito slovy je představen holding eD group na nových informačních webových stránkách, které byly spuštěny začátkem roku 2021. Na adrese www.ed.cz návštěvníci najdou především informace o fungování celého holdingu, včetně podrobností o jednotlivých firmách ve skupině a aktuálních projektech.

Velká část webových stránek je věnována také představení konkrétních tváří, které za celým holdingem stojí. V čele lze najít například hlavního akcionáře a zakladatele Hynka Tyla, řídícího partnera Martina Štrupla a další členy top managementu. Návštěvníci se mohou dozvědět více také o firmách patřících do holdingu, mezi které spadá výrobce softwarových řešení Elinkx, VAD distributor IT DNS, specialista na kompletní správu a služby v IT Dileris, IT distributor eD system nebo informační platforma Technology Hub či holding DFMG poskytující služby v rámci digitálního marketingu a komunikace.

„Webové stránky jsme připravovali ve snaze informovat naše obchodní partnery o všech aktivitách, které v holdingu eD group vykonáváme. Zároveň jsme je chtěli seznámit také s konkrétními tvářemi, které za celou skupinou firem stojí, jelikož právě lidé jsou jedním z hlavních pilířů naší skupiny“, vyjádřil se k novým stránkám Šimon Churý, marketingový ředitel eD system, který se na vývoji nového webu se svým týmem podílel. Na stránkách spolupracovali také odborníci na digitální marketing z holdingu DFMG.

Kompletní obsah webových stránek najdete na adrese www.ed.cz, a to také v anglické verzi.