Česká značka Alori nově v eD

141

eD rozšířilo v lednu svou nabídku o značku Alori – specialistu na čisticí prostředky i pomůcky na bázi nanotechnologie.

Kompletní portfolio produktů značky je dostupné zákazníkům z České republiky, Slovenska i Polska.  „Na výběr jsou desítky čisticích prostředků vhodných nejen pro elektroniku, ale i na textil, kůži, sklo a dřevo nebo čističe do auta, koupelen, kuchyní či na zahradu,“ vyjmenoval produktový manažer Daniel Sojka, který má v eD Alori na starosti.

Doporučil by například čistič povrchů spotřební elektroniky, který je k dostání i s hadříkem z mikrovlákna. Právě úklidové pomůcky jako utěrky nebo nanohoubičky od Alori jsou další novinkou na eD SHOPu. Vhodné jsou jak pro běžný úklid domácnosti, tak k čištění elektroniky, brýlí, šperků, automobilů a mnoha dalšího. „Tyto produkty doporučujeme nabízet koncovým zákazníkům jako doplňkový sortiment například k produktům s displeji, jako jsou mobilní telefony, tablety, notebooky a mnoho dalšího,“ doplnil produktový manažer.

„Značka ALORI přináší do oblasti úklidové chemie novou koncepci řešení. Naším cílem je přinášet kvalitní produkty, které mají zvýšenou účinnost díky použití moderních technologií a unikátní receptury a zároveň přináší efektivitu a zjednodušení úklidu. Velmi dbáme na složení všech našich produktů a výběr surovin, a to jak po stránce jejich bezpečnosti pro lidský organismus, tak pro zvířata a přírodu. Hledáme vždy nejefektivnější řešení, které je co nejvíce bezpečné pro naše okolí,“ uvedl jednatel společnosti Alori Tomáš Lekl. Jak dodal, čističe zároveň ošetřené materiály chrání před opotřebováním, UV zářením, vodním kamenem i dalšími nepříznivými vlivy a žádný z přípravků neobsahuje parabeny nebo fosfáty.

Daniel Sojka, produktový manažer v eD system

Více informací o produktech Alori poskytne produktový manažer eD:
Daniel Sojka
+420 728 058 487
dsojka@edsystem.cz