eD se stalo HP partnerem roku! Prvenství si držíme již jedenáct let

441

Společnost HP opět po roce ocenila své obchodní partnery. Stalo se tak koncem ledna, kdy zástupci značky vyhlásili nejvýznamnější partnery za uplynulých dvanáct měsíců. I letos se nám podařilo obhájit titul HP partner roku a již po jedenácté jsme tak mohli převzít ocenění „Největší distributor“ za uplynulý rok.

Všichni ocenění partneři společnosti HP byli o svých úspěších informováni na přímo. Ve čtvrtek 21. ledna pak vyšla oficiální tisková zpráva s kompletním seznamem oceněných partnerů. eD se opět dostalo do čela kategorie „Největší distributor HP roku 2020“ a utvrdilo své prvenství, které si držíme již od roku 2010.

„Obhájit je často mnohem složitější, než pouze získat. Proto si nesmírně vážíme toho, že se nám titul HP partner roku daří obhajovat již jedenáct let za sebou. Svědčí to o skvělé práci našeho HP týmu, který v eD o značku pečuje. Tímto jim velmi děkuji a věřím, že i v dalších letech budeme slavit podobné úspěchy,“ vyjádřil se k prvenství Petr Slouka, výkonný ředitel eD.

V minulých letech se akce pravidelně konala ve spojení se slavnostním galavečerem, letos však z důvodu aktuální bezpečnostní situace spojené s pandemií covid-19 poprvé proběhlo předávání cen na dálku. V rámci tiskové zprávy, skrze kterou zástupci společnosti vyhlásili nejlepší české obchodní partnery všem oceněným pogratulovali a zároveň poděkovali za skvělou spolupráci a podporu značky.

„Minulý rok byl pro nás všechny velmi náročný a jsem velmi potěšena, že jsme se s nástrahami koronavirové krize společně s partnery vypořádali tak dobře. Chtěla bych všem našim obchodním partnerům poděkovat za skvělou spolupráci i v nelehkých časech a věřím, že naše kooperace bude úspěšná i do budoucna,“ uvedla Erika Lindauerová, generální ředitelka společnosti HP Inc pro Česko a Slovensko.


Ocenění si eD drží již jedenáct let, přesněji od roku 2010. Při příležitosti desátého výročí se o spolupráci se značkou rozpovídali dvě hlavní tváře našeho eD HP týmu – Tomáš Frimmel a Jiří Tešnar.