Novinka Humidef exkluzivně v eD

119
eD system je exkluzivním distributorem Humidef

Od prosince 2020 je eD exkluzivním distributorem slovenské značky Humidef. Ta se specializuje na ochranu elektroniky a techniky před korozí a oxidací.

Produkty této značky eD nabízí svým zákazníkům v Česku, na Slovensku i v Polsku. Vhodné jsou pro majitele mobilů, tabletů, fotoaparátů, ale i jiných zařízení.

eD SHOPu přibyly dva základní produkty Humidef, a to v různých velikostech balení. „Prvním je ochranný čip, který vytváří permanentní ochranu zařízení a techniky před korozí a atmosférickou vlhkostí. Druhým je záchranný balíček, který slouží jako první pomoc při poškození vodou jakéhokoli elektronického či kovového zařízení,“ přiblížil nabídku produktový manažer Daniel Sojka, který má v eD značku na starost.


Kdy Humidef pomůže?

Při nadměrném kontaktu zařízení s…

  • vodou (typické nehody, kdy mobil, foťák aj. spadne do vody)
  • vlhkostí (pobyt u moře, na horách apod.)

Pro výrobu svých produktů firma používá vlastní technologii. „Jejím principem je pohlcování vlhkosti a vody z okolí s cílem dostat relativní vlhkost prostředí pod 40 procent. V ten moment již nejsou podmínky pro tvorbu koroze. Tam, kde to není možné, vytváříme řešení, které účinky těchto vlivů minimalizují,“ vysvětlil Dávid Zemčák, obchodní zástupce z firmy Humidef.

Co se děje se zařízením?*

*převzato z oficiálního webu výrobce

Společnost Humidef je mladá inovativně-technologická firma z východního Slovenska, která uvedla své produkty na trh v roce 2019. Firma vyvíjí řešení, která chrání elektroniku a techniku před účinky vody a vlhkosti, a prodlužují tak životnost elektronických zařízení.

Daniel Sojka, produktový manažer v eD system

Více informací o produktech Humidef poskytne produktový manažer eD
Daniel Sojka
+420 515 913 848
dsojka@edsystem.cz