Top 10 článků roku 2020

184

Vánoční přípravy vrcholí, sváteční atmosféra roste a rok 2020 se nezávratně blíží ke svému konci. Pojďme se na chvíli zastavit a ohlédnout se za uplynulými měsíci.

Rok 2020 byl nejspíše pro všechny opravdu krušný a ani my v eD jsme nebyli výjimkou. I přes všechna úskalí, které nám letošní rok připravil jsme se však nenechali zastavit. A to ani v eD ani v naší redakci. Jako každý rok jsme vydali čtyři povedená čísla magazínu eDéčko a navíc jsme přihodili řadu článků online. Pojďme se společně podívat, která témata byla v roce 2020 nejčtenější.

#1 Ze života v eD

K nejčtenějším článkům patří rozhodně ty zaměřující se na dění v eD. Digitální transformace, personální změny v managementu nebo naše úspěchy. Tato témata vás zajímala absolutně nejvíce.


#2 eD na stupních vítězů

Canon, HP, OKI, Dell, Xerox a další značky ocenily práci eD. Každého ocenění, které se nám od našich partnerů dostane si velmi vážíme. A především jsme šťastní, že se nám některá z nich daří získávat již řadu let opakovaně.


#3 Značky v našem portfoliu

Produktové novinky ze stáje značek, představení jednotlivých eD týmů nebo úplně nové značky v našem portfoliu? Ano, našim značkám jsme se v magazínu věnovali opravdu hodně. A i to vás letos zajímalo!


Všechna letošní vydání magazínu eDéčko


Nejnovější příspěvky na eDéčku online:

Co nového se u nás aktuálně děje? Prohlédněte si výběr těch nejnovějších příspěvků na edecko.com.