Tradiční chutě Vánoc s eD

90

Dvanáct měsíců příprav, 365 dnů testování. Ty nejlepší věci potřebují čas. Letos jsme si na vánočních dárcích dali opět pořádně záležet. První produkty ze Slezské zahrádky jsme ochutnali již loni a po celý rok jsme je testovali a dolaďovali k dokonalosti.

A výsledek? Vynikající chuť a dlouhotrvající pocit pohody. Rádi bychom tímto zážitkem zpříjemnili vánoční čas také našim obchodním partnerům a přinesli vybrané plody Slezské zahrádky až na jejich stůl.

Dárky ze Slezské zahrádky

Co konkrétně jsme pro naše partnery letos připravili? Domácí marmelády a bylinné i ovocné sirupy. Vše vyrobeno tradičním domácím způsobem z výhradně čerstvých bio surovin. Ovoce pochází od místních pěstitelů, lesní plody a bylinky zase z luk a lesů údolí řeky Moravice. Při výrobě našich eD dárků nebyla použita žádná barviva, stimulanty ani éčka. Každá sklenice je originál vyrobený s péčí.

Bylo, nebylo…

Za devatero horami a devatero řekami, co by kamenem dohodil od Ostravy, se nacházelo malebné město jménem Opava. V něm žila rodina Štěpáníkova. Ta s láskou pečovala o svou rodinnou firmu vyrábějící domácí džemy, marmelády, bylinné a ovocné sirupy a jiné sladké i nesladké pochutiny z bio surovin.

A právě zde vznikaly letošní eD dárky. Společně s rodinou Štěpáníkovou se na jejich výrobě podílela lesní zvířátka z eD v čele s neohroženým medvědem Petrem. Ten se jako lesa pán po celý rok staral o kolegy a dohlížel na jejich společnou práci…

A jak to bylo dál?
Zjistěte více o příběhu výroby plodů z lesní zahrádky v našem vánočním příběhu.