Tradiční chutě Vánoc s eD

120

Dvanáct měsíců příprav, 365 dnů testování. Ty nejlepší věci potřebují čas. Letos jsme si na vánočních dárcích dali opět pořádně záležet. První produkty ze Slezské zahrádky jsme ochutnali již loni a po celý rok jsme je testovali a dolaďovali k dokonalosti.

A výsledek? Vynikající chuť a dlouhotrvající pocit pohody. Rádi bychom tímto zážitkem zpříjemnili vánoční čas také našim obchodním partnerům a přinesli vybrané plody Slezské zahrádky až na jejich stůl.

Dárky ze Slezské zahrádky

Co konkrétně jsme pro naše partnery letos připravili? Domácí marmelády a bylinné i ovocné sirupy. Vše vyrobeno tradičním domácím způsobem z výhradně čerstvých bio surovin. Ovoce pochází od místních pěstitelů, lesní plody a bylinky zase z luk a lesů údolí řeky Moravice. Při výrobě našich eD dárků nebyla použita žádná barviva, stimulanty ani éčka. Každá sklenice je originál vyrobený s péčí.

Bylo, nebylo…

Za devatero horami a devatero řekami, co by kamenem dohodil od Ostravy, se nacházelo malebné město jménem Opava. V něm žila rodina Štěpáníkova. Ta s láskou pečovala o svou rodinnou firmu vyrábějící domácí džemy, marmelády, bylinné a ovocné sirupy a jiné sladké i nesladké pochutiny z bio surovin.

A právě zde vznikaly letošní eD dárky. Společně s rodinou Štěpáníkovou se na jejich výrobě podílela lesní zvířátka z eD v čele s neohroženým medvědem Petrem. Ten se jako lesa pán po celý rok staral o kolegy a dohlížel na jejich společnou práci…

A jak to bylo dál?
Zjistěte více o příběhu výroby plodů z lesní zahrádky v našem vánočním příběhu.