Představení značky: Kingston

125

Od vstupu Kingston Technology na trh v roce 1987 uběhla spousta času. Společnost začínající pouze s jedním produktem řešícím problém nedostatku paměťových čipů patří v současnosti k největším nezávislým producentům paměťových médií na světě.

Za úspěchem stojí základní kámen produktové strategie, a to je spolehlivost. Díky kombinaci jednoho z nejpřísnějších a nejrozsáhlejších procesů testování výrobků, kvalitní a zdarma poskytované technické podpoře a také neustálé snaze překonávat průmyslové standardy je Kingston opravdovým velikánem. Celosvětově společnost zaměstnává více než tři tisíce pracovníků, přičemž se jedná o jednoho z nejlépe hodnocených zaměstnavatelů vůbec.

Portfolio značky zahrnuje především paměti. Najdete v něm SSD disky, USB flash disky, paměťové karty, čtečky karet a vestavěné NAND a DRAM komponenty. V roce 2002 navíc spatřila světlo světa produktová divize HyperX, která se pyšní vysokou kvalitou i výkonem a je oceňována nejlepšími gamingovými hráči na světě. O portfolio značky v eD pečuje náš čtyřčlenný Kingston tým.


O portfolio Kingston v eD pečují:

Aleš Nečas, produktový manažer

Velká část mé kariéry je spjata se skupinou eD. Před působením na oddělení nákupu jsem více než deset let pracoval v logistické firmě CELogis a to na několika odděleních a pozicích. Jako produktový manažer Kingston pečuji o portfolio pamětí RAM relativně krátce, proto více než o minulé úspěchy jde o výzvy, které stojí přede mnou. Rád bych dostal značku do popředí portfolia eD.

Dle mého názoru produkty dlouhodobě představují záruku kvality, proto by vždy měly být první volbou. Ve svém volném čase se věnuji nejčastěji sportu a cestování. Vůbec nejlepší je oba koníčky zkombinovat při cestách do hor. Nejraději mám dálkové horské trasy anebo hraji basketball.


Václav Sedmík, produktový manažer

O produkty značky Kingston v eD pečuji již čtyři roky. Portfolio značky je opravdu široké, zahrnuje jak levnější kousky pro občasné použití, tak i úzce specializované produkty se šifrováním pro nejnáročnější zákazníky.


Tomáš Zapletal, produktový manažer

Na pozici produktového manažera pracuji již deset let. V rámci portfolia značky se starám o pevné disky, což je moje alpha a omega celou dobu působení v eD. I přesto, že mi byly svěřeny právě SSD před pár měsíci, těším se na společnou cestu a rozvoj. Značka je mi velmi sympatická, jelikož se i přes svou bohatou historii nebojí být průkopníkem nových technologií. Rád bych ocenil řadu A2000, která je velmi zajímavým M.2 NVMe SSD řešením z pohledu poměru cena/výkon.


Michal Hrbek, marketingový specialista

O marketingovou podporu značky Kingston se starám téměř rok. Spolupráce se značkou je skvělá, aktivity si plánujeme pravidelně a zároveň se Kingston účastní všech větších akcí, které eDéčko pořádá. O to mě to těší více, protože herní divize je moje srdcovka. Jako fanda gamingu mám od nich naprostou většinu svého herního vybavení. Ve svém volném čase rád chodím plavat, hraji PC hry nebo se scházím s přáteli.


Produktová řada SSD A2000

Výkon o úroveň výše

SSD disky s podporou rozhraní M.2 NVMe posunou výkon vašeho počítače, notebooku či ultrabooku o několik úrovní výše.

Skvělé parametry i cena

Díky rychlosti čtení 2200 MB/s a zápisu 2000 MB/s přináší třikrát vyšší výkon než SATA SSD, a to za příznivé pořizovací náklady.

Dostatečná kapacita a bezpečnost

SSD A2000 jsou k dispozici v kapacitách 250 GB, 500 GB a 1 TB. Díky tomu si může každý vybrat přesně podle svých potřeb. Disky navíc podporují kompletní sadu zabezpečení (TCG Opal, AES 256-bit, eDrive).


Paměťové karty Kingston Canvas Plus

Novinka na poli paměťových zařízení

Společnost Kingston představila během letošního jara tři nové řady paměťových karet s označením Canvas Select Plus, Canvas Go! Plus a Canvas React Plus.

Data uloží rychle a spolehlivě

Karty jsou navržené tak, aby poskytly vysoký výkon, rychlost a také spolehlivost. Pro širší využití jsou dostupné v různých velikostech od 32 GB až po 512 GB.

Nejen pro profesionály

Karty této řady mají logo Class 10, které označuje standard odpovídající profesionální technice, přesto však třídu několikanásobně převyšují. Řada React Plus se navíc pyšní UHS II, lze ji tedy použít pro 4K a 8K videa.