Fungování eD: Reakce na rozhodnutí bezpečnostní rady státu

77

Vážení zákazníci a obchodní partneři, v návaznosti na nejnovější rozhodnutí bezpečnostní rady státu ve spojitosti s pandemií covid-19 bychom vás chtěli informovat o fungování naší společnosti v následujících dnech/týdnech.

Aktuální fungování eD system

✓ Služba osobních odběrů z našeho centrálního skladu v Ostravě zůstává nadále k dispozici. Také fungování oddělení reklamací zůstává beze změn.

Sklady nadále fungují, odesíláme bez omezení. Naše logistika i regionální kurýři stále standardně doručují, včetně dopravy skrze hranice Česko/Slovensko. Vaše objednávky vám tedy budeme nadále doručovat tak, jak jste zvyklí.

Pracujeme na 100 %. Naši kolegové ze všech oddělení jsou vám plně k dispozici na svých e-mailech a telefonech.

  • Obchodní podpora – všichni obchodníci jsou vám k dispozici tak, jako jste byli doposud zvyklí
  • Nákupní podpora– kolegové z nákupu také nepolevují a zajišťují pro vás maximální skladovou dostupnost
  • Marketingová podpora – marketingové aktivity a kampaně můžete sledovat na našem eD SHOPu, podpůrné aktivity včetně promoakcí vám budeme klasicky zasílat na vaše e-mailové adresy

Náš provoz v tuto chvíli tedy není nijak omezen. Zůstáváme plně k dispozici – fungujeme, plníme závazky, doručujeme.

I v tomto náročnějším období se na nás můžete spolehnout jako na svého partnera. Uděláme vše proto, abychom náš společný obchod v nejdůležitějším období roku maximálně podpořili.

Věříme, že stejně jako na jaře se nám podaří restriktivní opatření přečkat a že z této situace vzejdou ještě pevnější partnerství. Přejeme pevné zdraví, pevné nervy a držte se.