eD srdcaři aneb už 20 let táhneme za jeden provaz

397

Jaká je podle vás rovnice úspěchu každé firmy a jaké hodnoty je potřeba do ní dosadit? Mělo by se jednat o skvělý produkt, unikátní služby, vysoký zisk, dobré vztahy se zákazníky nebo třeba kvalitní technické zázemí? Ano, to vše je bezpochyby nesmírně důležité. K tomu, aby byla firma dlouhodobě úspěšná, je ale zapotřebí ještě jedna nezbytná proměnná, a tou jsou kvalitní a loajální zaměstnanci.

Jsme velice hrdí na to, že právě takové zaměstnance u nás máme, a proto bychom vám rádi představili kolegy, kteří v letošním roce oslavili už dvacáté pracovní výročí u eD a CELogis. Za jejich odvedenou práci jim patří velké díky!

„Naše společnost je postavená na vztazích a o to důležitější pro nás je, aby s námi kolegové zůstávali co nejdéle, a myslím, že se nám to i daří! Jsme moc rádi za to, že máme spoustu zaměstnanců, kteří jsou s námi dlouhou dobu. Z celkového počtu zaměstnanců jsou s námi dvě třetiny déle než pět let, někteří z nich jsou se jménem eD system spojeni už celých dvacet let. Tato potěšující statistika se odráží nejen na přátelské atmosféře v kancelářích, ale i na dlouhodobé kontinuitě vztahů s klienty. To stejné platí pro naše kolegy, kteří se podílejí na fungování skladu v naší sesterské společnosti CELogis. Dlouhodobí zaměstnanci jsou pro každou společnost jednoduše výhrou. V letošním roce jsme si připomněli naše největší stálice, můžeme jim říkat eD srdcaři, kteří by mohli určitě vyprávět. Jejich stálosti a loajality k firmě si velmi vážíme a doufám, že pro ně budeme dobrým zaměstnavatelem i nadále!“ Kateřina Chambers, personální ředitelka eD system

Petra Dostálová, manažerka marketingových financí

Ludmila Kusynová, asistentka nákupu

Jolana Schromová, kreditní manažerka

Petr Slouka, výkonný ředitel

Jiří Sýkora, hlavní účetní

Radek Kozelský, produktový manažer

Luděk Zimmer, produktový manažer

Dana Guziurová, obchodní ředitelka

CELogis srdcaři – 20. pracovní výročí

Zleva: Roman Dočkal, Aleš Sýkora, Daniel Mlýnek, Ondřej Kučaj, Ondřej Mati, Monika Sikorová, Hana Plesníková, Vlastimil Plesník, Tomáš Bittner, Aleš Kohutek.

CELogis srdcaři, kteří jsou s námi již 20 let:

  • Tomáš Bittner – manažer dopravy
  • Roman Dočkal – manažer logistiky
  • Aleš Kohutek – manažer pro bezpečnost
  • Ondřej Kučaj – manažer administrativy
  • Ondřej Mati – zástupce vedoucího expedice
  • Daniel Mlýnek – asistent administrativy
  • Vlastimil Plesník – manažer výroby
  • Hana Plesníková – asistentka reklamací
  • Monika Sikorová – asistentka dopravy
  • Aleš Sýkora – vedoucí expedice

„Je mi ctí a potěšením, že mohu spolupracovat s kolegyněmi a kolegy, kteří jsou součástí našeho týmu už neuvěřitelných dvacet let. Za tu dobu došlo v naší společnosti k celé řadě významných změn, které posunuly logistiku do současné moderní podoby. Společně jsme získali nejedno ocenění, z nichž za zmínku stojí například loňské vítězství v anketě Context Channel Watch za nejlepší logistiku a zákaznický servis. Získaná ocenění jsou pomyslným lakmusovým papírkem, který nám ukazuje, že jako tým jdeme správným směrem. Jsem velmi rád, že náš pracovní kolektiv je tvořený převážně z kolegů s dlouhodobými zkušenostmi, kteří jsou tady pět, deset nebo už zmíněných dvacet let. Díky jejich zkušenostem a ochotě pomoci se nám daří lépe začleňovat nové kolegy do týmu a pomoci jim se zorientovat v logistických procesech nejen u nás, ale v celé skupině eD. Tento skvěle vyvážený mix tvoří unikátní a stabilní tým spolupracovníků, který umí pružně reagovat na neustále se měnící potřeby trhu. Rád bych tímto všem uvedeným kolegyním a kolegům moc poděkoval za dlouhodobou spolupráci. Během let, které jsme spolu strávili jsme nasbírali spoustu nových zkušeností, přibylo nám pár vrásek, i nějaké ty šediny se u nás mužů objevily, ale byla to spolupráce příjemná a já se těším na dalších minimálně dvacet let dalšího společného působení u CELogis.“Bohuslav Kaněra, ředitel logistiky