Nextbase. Autokamery nově v eD SHOPu

136

eD v průběhu letních měsíců rozšířil své portfolio o produkty z kategorie autokamer, konkrétně o produkty britské značky Nextbase. K prvnímu červenci se zástupci společností dohodly na oficiálním partnerství pro slovenský a český trh.

Portfolio eD se rozrostlo o sortiment značky Nextbase. Zákazníci na českém i slovenském trhu tak nyní mohou na e-shopu distributora vybírat ze širokého sortimentu kamer do auta včetně příslušenství. Značka Nextbase patří mezi špičku na trhu v kategorii autokamer, které vynikají vysokou kvalitou, užitečnými funkcemi a prémiovým designem. Zároveň poskytují vysoce kvalitní záznam ve dne i v noci a jsou tak skvělým parťákem na cesty.

„Spolupráce se značkou Nextbase vypadá velmi nadějně a mám z ní opravdu radost. Produkty značky patří k nejlepším na trhu především díky tomu, že společnost nešetří na vývoji. Autokamery jsou například vybaveny vlastní aplikací App MyNextbase a řadou dalších funkcí,“ vyjádřil se ke spolupráci Václav Sedmík, produktový manažer eD. Zároveň také více přiblížil aplikaci MyNextbase, u které vyzdvihnul především možnost zobrazit telemetrická data (jako jsou například GPS pozice na mapě) ihned po připojení k mobilnímu zařízení.

„Kamery jsou navíc vybaveny vlastním softwarem, díky kterému je možné napřímo provádět střih a úpravu videí. Ty pak mohou uživatelé sdílet například na sociálních sítích. Záznamy se ukládají na bezplatný Nexbase Cloud, kde zůstávají po dobu 30 dní a následně se automaticky mažou. Kromě standardních funkcí jako jsou vestavěná WiFi, GPS senzor a cyklické nahrávání bych rád upozornil na další prémiové funkce – stabilizace obrazu, funkci přesné lokace What3Words nebo hlasovou asistentku Alexu a SOS tlačítko pro přivolání první pomoci. Poslední dvě zmíněné funkce prozatím nejsou pro náš trh dostupné, ale jejich spuštění se plánuje pro příští rok,“ pochválil vlastnosti produktů a širokou škálu funkcí Sedmík. Pokud by měl za sebe doporučit nějaký z modelů kamer do auta, byla by to novinka – model 622GW, který zákazníci již brzy najdou také na eD SHOPu. Tento model se pyšní parametry jako 4K/30 FPS, QHD 1440/60/30 FPS, FullHD 1080p/120/60 FPS, digitální stabilizací obrazu a všemi z výše zmíněných funkcí. Aktuálně pak mohou zákazníci vybírat například z modelů 522GW, 422GW, 322GW a dalších.

Nextbase je nejprodávanější značka autokamer ve Velké británii a také jedna z nejprodávanějších na světě vůbec. Na trhu působí víc než 20 let a je lídrem v inovativních řešeních.

Pro více informací kontaktujte produktového manažera značky:

Václav Sedmík, +420 724 222 085