eD webinář: Novinky ze světa Epsonu

57

Po krátké pauze opět přinášíme informace ze světa tisku, skenování a projekce z pohledu odborníků. Konkrétně 16. září jste mohli být součástí prvního podzimního eD webináře, kterého se již po druhé zhostili Marcel Divín a Matěj Kopecký z Epsonu.

První polovinu webináře věnovali Marcel a Matěj projektorům, druhá polovina byla pak zaměřena na tisková řešení. Účastníci se mohli dozvědět, jaké novinky Epson nabízí a jak si stojí na trhu z pohledu konkurence. Také zjistili, jak Epson v současné situaci funguje a jaká opatření musela firma přijmout.

Dále se posluchači dozvěděli rozdíl mezi technologií 3LCD oproti 1DLP, kdy bylo porovnání představeno na nejprodávanějších projektorech na trhu. Matěj Kopecký představil novinky ze světa Epson projektorů, konkrétně z řad základních, školních a business modelů. Také upřesnil, proč je dobré prodávat projektory do škol a firem. Co se týče oblasti tiskových řešení, které se ujal Marcel Divín, odnesli si diváci informace o aktuální situaci na trhu a i podrobnosti, jakým směrem se chce firma v této oblasti ubírat.

Program webináře (60 minut):

  • úvodní slovo zástupce eD
  • prezentace Epson
  • otázky a odpovědi
  • on-line kvíz o zajímavé ceny