eD získalo do oficiální distribuce e-čtečky PocketBook

223
PocketBook nově v oficiální distribuci u eD system

Nabídka eD system se rozrostla o značku PocketBook. Do oficiální distribuce pro český a slovenský trh ji společnost získala od 1. června 2020.

V e-shopu eD přibyly novým partnerstvím nejen špičkové elektronické čtečky s e-inkoustovým displejem, ale i ochranné obaly pro tyto produkty. Sortiment značky PocketBook v současné době zahrnuje zařízení s různými úhlopříčkami a různými charakteristikami.

„Jedním z aktuálně nejzajímavějších produktů pro naše zákazníky bude určitě momentální bestseller na Heuréce PocketBook 627 Touch Lux 4. Jde o ultralehké ergonomickém zařízení se zabudovaným nasvícením a možností uložení až 3 tisíc e-knih. Tento model navíc získal jednu z nejprestižnějších cen za design Red Dot Award,“ uvedl produktový manažer Vojtěch Urban, který má značku v eD na starosti.

Bestseller na Heuréce a držitel jedné z nejprestižnějších cen za design Red Dot Award PocketBook 627 Touch Lux 4.

„PocketBook je hrdý a potěšen zahájením spolupráce s eD system. Jsme si jisti, že díky odbornosti našeho nového partnera bude PocketBook pro všechny vášnivé fanoušky čtení v České republice a na Slovensku ještě dostupnější,“ poznamenal Maxim Zhelezniak, vedoucí rozvoje podnikání ve střední a východní Evropě.

PocketBook je třetí největší světový výrobce prémiových elektronických čteček založených na technologii E Ink („elektronický papír“). Doposud na trh uvedl více než 50 modelů elektronických čteček E Ink a mediálních tabletů. Společnost vznikla v roce 2007, sídlo má ve švýcarském městě Lugano a její produkty se dnes prodávají ve 35 zemích, ve kterých je dohromady 130 servisních středisek. Na českém a slovenském trhu úspěšně působí téměř deset let, za tu dobu získala značka řadu ocenění, například Produkt roku 2019.

Vojtěch Urban, manažer skupiny nákupu v eD system

Více informací o produktech PocketBook poskytne:

Vojtěch Urban
+420 724 222 084
vurban@edsystem.cz