eD je exkluzivním distributorem značky Antikamera

571
eD system je exkluzivním distributorem značky Antikamera

eD se v dubnu stalo exkluzivním distributorem produktů Antikamera, a to v České republice a v Polsku. Nabídka eD SHOPu se tak rozrostla o stylové ochranné kryty na webkameru.

Ochranné produkty Antikamera jsou vyrobeny z tvarovatelného materiálu, využít je tak lze na různé modely notebooků. „Po namočení do teplé vody lze přizpůsobit tvar krytu, který po několika vteřinách po vytažení z vody opět ztvrdne. Takto lze kryt přizpůsobovat různým notebookům opakovaně,“ vysvětlil Ivan Iľko ze značky Antikamera.

V nabídce je 10 barevných variant.

Zákazníci mohou na eD SHOPu vybírat nejen z deseti barevných variant, ale k dispozici je i možnost využít tyto produkty jako reklamní předmět. „Je možné nechat si natisknout na kryty vlastní logo. Vznikne pak drobný, praktický a decentní marketingový předmět, který mohou naši zákazníci využít pro svou propagaci,“ uvedl produktový manažer Daniel Sojka, který má v eD značku Antikamera na starosti. Jak dodal, cena se bude odvíjet od počtu objednaných kusů.

Antikamera je slovenská značka, která má jako jednu z priorit podporu lokální ekonomiky. Proto celý proces výroby až po zabalení produktů probíhá právě na Slovensku. Značka navíc dbá na ochranu životního prostředí, produkty jsou tak vyrobeny z ekologického materiálu – bioplastu.

Daniel Sojka, produktový manažer v eD system

Více informací o produktech Antikamera i možnosti potisku vlastního loga poskytne produktový manažer eD
Daniel Sojka
+420 728 058 487
dsojka@edsystem.cz