eD rozšířilo oficiální distribuci Brother i na Slovensko

419
eD system je distributorem značky Brother

eD system se 1. dubna 2020 stal oficiálním distributorem produktů Brother na Slovensku. Ve slovenském eD SHOPu tak přibylo více než 500 produktů a zařízení pro informační a komunikační technologii.

eD system získal oficiální distribuci této značky již dříve v České republice. Po úspěšné spolupráci na tamním trhu se společnosti dohodly na stejném partnerství i na Slovensku. 

Nabídka slovenského eD shopu se tak rozšířila o více než 500 produktů značky Brother. „Zákazníci mohou vybírat například z tiskáren, multifunkčních zařízení, skenerů, ale i originálního spotřebního materiálu a příslušenství k těmto produktům,“ uvedl marketingový specialista značky Brother Michal Hrbek. Jak dodává, zařazeny jsou i profesionální tiskárny štítků a etiket, které ocení nejen firemní zákazníci, ale hodí se i pro domácí použití.

Podle produktové manažerky značky Brother Janky Hatalové zákazníky určitě z aktuální nabídky zaujmou barevné multifunkční bezdrátové tiskárny s nízkonákladovým doplňováním inkoustů DCP-T510W, DCP-T710W a MFC-T910DW. „Zmíněné modely dokáží vytisknout až 6 500 stránek na jednu náplň a jsou ideální volbou do domácností nebo malých kanceláří,“ doplnila produktová manažerka Janka Hatalová.

Firma Brother vznikla před sto lety v Japonsku a na evropském trhu působí již více než 50 let. Společnost je dodavatelem a výrobcem elektronických zařízení, ve světě má 17 výrobních závodů a přes 50 prodejních míst v 44 zemích světa.

Více informací o produktech Brother poskytne produktová manažerka eD
Janka Hatalová
jhatalova@edsystem.sk
+421 917 490 257