eD zvítězilo v ChannelWorld Awards 2018 i letos

1256

Nejlepším slovenským broadline distributorem roku 2018 se stal eD system.  Cenu společnost získala 7. listopadu v Praze v rámci udílení cen ChannelWorld Awards 2018.

Cenu pro nejlepšího slovenského broadline distributora roku získalo eD

Tituly nejlepším distributorům předával v pražském hotelu Don Giovanni šéfredaktor magazínu ChannelWorld Matěj Čuchna. Z jeho rukou převzal plaketu za první místo marketingový ředitel eD Šimon Churý.

 „Ocenění si velmi vážíme. Obzvlášť z toho důvodu, že rok 2018 byl pro slovenskou část eD dosti průlomový. V rámci sjednocení řízení firmy na českém a slovenském trhu jsme udělali mnohé úpravy ve fungování společnosti. Jsme moc rádi, že naši zákazníci tímto v anketě vyjádřili svou spokojenost s eD a potvrdili nám, že jsme se vydali správnou cestou,“ uvedl k výsledkům průzkumu Šimon Churý.

Ocenění ChannelWorld Awards převzal marketingový ředitel eD Šimon Churý

Marketingový ředitel eD zároveň v rámci udílení cen převzal ještě jednu plaketu. Reselleři totiž distributora ocenili také v České republice, kde eD získalo ve stejné kategorii třetí místo.

„V prvé řadě bych rád poděkoval více než pěti stům partnerů za jejich účast v anketě a samozřejmě bych chtěl ještě jednou srdečně poblahopřát všem vítězům,“ uvedl k oceněním šéfredaktor ChannelWorldu Matěj Čuchna.

Anketu ChannelWorld Awards každoročně organizuje vydavatelství IDG společně s časopisem ChannelWorld. Historicky dvanáctého ročníku výzkumu se zúčastnilo 553 zástupců českých a slovenských partnerů a o vítězích opět rozhodlo kvalitativní hodnocení na základě bodů udělených za přístup IT výrobců a distributorů v konkrétních oblastech spolupráce.

eD se umisťuje v tomto průzkumu na předních příčkách pravidelně. Z loňského vyhlašování cen si zástupci firmy odvezli titul pro nejlepšího slovenského distributora s přidanou hodnotou za rok 2017.

Zdroj fotek: ChannelWorld