[VIDEORECENZE] Zrcadlovka Canon EOS 2000D

1215

Přinášíme vám další díl videorecenze Otestováno eDéčkem. Tentokrát jsme se zaměřili na nezbytnou výbavu pro všechny cestovatele, kteří své letní měsíce rádi tráví na dovolených či výletech. V rámci druhého letního dílu jsme se do hledáčku podívali zrcadlovce Canon EOS 2000D.

Testování se tentokrát ujala naše kolegyně Monika a na svou premiéru si přizvala i kolegu Martina, jakožto vášnivého fotografa. A aby přístroj otestovala rovnou v akci, rozhodla se vyrazit na výlet do ZOO. Jednou z hlavních předností modelu 2000D je totiž kompaktní provedení a poměrně nízká hmotnost (váží pouze 475 g). Navíc je vybaven výrazným gripem, díky čemuž se příjemně drží, proto bychom ho mohli označit za skvělého parťáka právě na podobné výlety.

Výrobce vyzdvihuje snadný bezdrátový přenos fotek z fotoaparátu do telefonu nebo tabletu a my můžeme jen souhlasit. Sdílení fotek přes wi-fi je opravdu snadné. Uvidíte sami, všechno si vyzkoušíme v našem videu.

 

 

 

Ve videu jsme se zaměřili na:

  • Kompaktní provedení
  • Možnost dokoupení objektivů
  • Porovnání s focením na běžný smartphone, výhody a nevýhody
  • Možnost rychlého stažení pomocí mobilní aplikace

Jak hodnotí vlastnosti fotoaparátu Canon EOS 2000D Monika a jak byl s přístrojem spokojen Martin coby zkušený fotograf? To se dozvíte ve videu.