Setkali jsme se s partnery sítě eD PROFI na Konopišti

1176

V úterý 14. května proběhlo letošní první setkání partnerů sítě eD PROFI. Celodenní akce se nově konala v prostorách Golf & Spa Resortu Konopiště a zúčastnilo se ji celkem na 200 osob a 33 vystavovatelů.

Pro zákazníky si eD nachystalo bohatý program. Denní část byla vyhrazena pro odborné přednášky, výstavu produktů, představení novinek vybraných značek a celkově nabídla účastníkům spoustu příležitostí pro rozvoj společného byznysu. Shrnuto v číslech, akce se zúčastnilo na 200 návštěvníků, kteří měli možnost poslechnout si 19 odborných přednášek a pro které byly připraveny stánky 33 značek.

Jednotlivé přednášky a části dne byly odlehčeny obědem a příjemnými coffee breaky. Na závěr oficiální části se tradičně konalo losování tomboly. Zákazníci měli během celého dne možnost sbírat samolepky za účast na přednáškách a stáncích, a tím si zajistit účast ve slosování a možnost vyhrát hodnotné ceny.

Hosté si na druhý den mohli zahrát golf na 9 jamkách.

Večerní program se již nesl v uvolněném duchu. Všichni přítomní byli nadšeni noční prohlídkou zámku Konopiště. Připraven byl i bohatý raut a nejen pány určitě potěšil originální doprovodný program, degustace rumů.

A jelikož součástí areálu je také golfové hřiště, dostali následující den po setkání všichni účastníci možnost zahrát si golf na 9 jamkách.

Další setkání partnerů eD PROFI se bude konat opět na podzim a zákazníci už se těď mohou těšit na skvělý program.

Fotky z akce si můžete prohlédnou v našem albu.