eD se stalo oficiálním distributorem značky Hitachi-LG Data Storage

1116

eD system v dubnu rozšířil své portfolio o kompletní IT sortiment výrobce optických diskových jednotek, společnosti Hitachi-LG Data Storage. Inc. Stali jsme se tak prvním distributorem, který produkty této značky v Česku a na Slovensku nabízí.

Díky spolupráci se společností Hitachi-LG Data Storage. Inc se naše portfolio rozšířilo o optické mechaniky, DVD i Blu-ray disky a bezdrátové nabíječky pro smartphony.  Produkty značky najdou čeští i slovenští zákazníci na eD SHOPu od 1. dubna tohoto roku.

 „Ve spolupráci se společností Hitachi-LG Data Storage. Inc. vidíme zajímavou příležitost v doplnění našeho portfolia o známé produkty, které byly dříve dodávány pouze pod značkou LG. Jsme velice rádi, že jsme se stali prvním oficiálním distributorem značky pro český a slovenský trh“, řekl manažer skupiny nákupu a produktový manažer značky Michal Útrata.

Společnost Hitachi-LG Data Storage. Inc vznikla v roce 2000. Technologický gigant se sídly v Tokiu a Soulu byl založen dvěma významnými výrobci elektroniky, japonskou společností Hitachi a jihokorejskou společností LG Electronics a i devatenáct let po svém vzniku patří k technologické špičce na trhu optických médií.

Všechny produkty značky Hitachi-LG Data Storage najdete ZDE.