Naše know-how sdílíme se studenty

28

Již řadu let se zapojujeme do podpory vzdělávání studentů v Česku a pravidelně sdílíme naše odborné know-how se studenty z vysokých škol.

Každým rokem pro studenty chystáme tematické přednášky v rámci odborných předmětů na Ekonomické fakultě Vysoké školy Báňské. Do projektu se zapojují především naši kolegové z marketingu, kteří svými znalostmi obohacují odborné předměty oboru Marketing a obchod.

Společně takto studenty seznamujeme o poznatky z praxe, například z oboru digitálního či eventového marketingu. Pravidelně také nabízíme studentům možnosti stáže v programu eD student, které jim pomáhají v získávání zkušeností a otevírají nové dveře k budoucím zaměstnavatelům.

Nejen odborné přednášky

Jak se dělá logistika? To zjišťovali studenti z Ekonomická fakulta VŠB – TU Ostrava během exkurze v našem ostravském sídle. Zajímavosti o plánování, řízení, informačních systémech a mnohem více se dozvěděli během dvouhodinové prohlídky skladu a dalších pracovišť logistiky. Věříme, že propojení teorie s praxí bylo pro všechny zúčastněné přínosem a těšíme se na další návštěvy.