Seznamte se s HP odborníky v řadách eD

1832
O HP pečuje v českém a slovenském eD třináct odborníků z nákupního oddělení a jeden marketingový manažer.

Bill Hewlett a Dave Packard. Dvě jména stojící za vznikem dnes světového giganta jménem HP. Příběh těchto dvou písmen započal roku 1939. Prvním produktem se stal audiooscilátor 200A, mezi první zákazníky patřilo animační studio Walt Disney.

Za dobu svého téměř osmdesátiletého působení si HP připsalo řadu patentů, nových a ohromujících technologií a do svého portfolia zařadilo nespočet inovativních produktů. Konkrétně v eD tak nyní značka nabízí například počítače, notebooky, tiskárny a multifunkce,monitory,pracovní stanice a spotřební materiál.

O významnosti pozice technologického lídra svědčí také fakt, že každou vteřinu HP na světě dodá jednu tiskárnu a 1,7 počítače a po celém světě má více než 250 tisíc partnerů.

Dlouholetá úspěšná spolupráce přinesla eD také řadu cen. Mezi ty poslední se řadí ocenění Nejlepší distributor spotřebního materiálu HP v regionu CEMA za rok 2017 nebo titul Největšího distributora HP v prodeji Computing & Printing produktů v Česku a na Slovensku, který byl eD udělen již po osmé za sebou.