Notebooky od Fujitsu nabízejí zabezpečení jako v bance a vynikající výkon

2188

Perfektní mobilita, výborný výkon a dlouhá výdrž. To jsou hlavní přednosti notebooků Lifebook od Fujitsu, které lákají uživatele také zajímavým designem i kvalitním zpracováním. Hodí se tak nejen pro osobní použití, ale jsou oblíbené hlavně u firem. Soukromé společnosti už dnes chtějí dát svým zaměstnancům daleko širší výběr notebooků, takže se jim hodí například stejná dokovací stanice pro všechny Lifebooky, nebo velká modulárnost náhradních dílů. Lidé už pak nemusejí čekat několik dní na opravený počítač, ale všechno může být hotové během pár hodin.

Nejnovější modely Lifebooků uživatelům nabízejí i dokonalé zabezpečení pomocí technologie PalmSecure. Jde o čip, který oskenuje krevní řečiště v dlani a až poté umožní přístup do systému. Na rozdíl od ověření otisky prstů není možné krevní řečiště zfalšovat, každý ho má totiž unikátní. Navíc je ukryté uvnitř dlaně a krev jím musí k úspěšnému odemčení počítače proudit, takže obejít PalmSecure je opravdu téměř nemožné. I proto si některé světové banky vybraly PalmSecure k zabezpečení bankomatů, nebo ověřování transakcí.

Jedním z nejzajímavějších firemních notebooků je Lifebook U728 určený hlavně pro manažery, kteří často cestují. S úhlopříčkou 12,5 palce a vahou pouhých 1,11 kg. Při normální kancelářské práci navíc vydrží až 10 hodin.

Lifebook U728 má navíc i vynikající konektivitu, je možné využít modul 4G/LTE nebo 3G/UMTS, samozřejmostí jsou technologie Bluetooth a WLAN. A v základním balení, na rozdíl od jiných výrobců, už zákazník najde dokovací stanici. Více informací o tomhle modelu najdete přímo na www. http://workplace.cz.fujitsu.com.

Lifebook U728 na eD SHOPu