eD má nového obchodního ředitele. Stal se jím Tomáš Jungmann

303
Tomáš Jungmann, obchodní ředitel eD system

S příchodem nového roku se vedení obchodu eD ujal Tomáš Jungmann. Jedním z jeho úkolů bude inovovat péči o zákaznické skupiny. Nahradil Vladimíra Prinkeho, který v eD tuto pozici zastával sedm let.

Tomáš Jungmann do eD nastoupil již 1. prosince 2019. Lídrem obchodního týmu se stal však až 1. ledna 2020. V průběhu prosince a ledna působil v eD stále i tehdejší obchodní ředitel Vladimír Prinke, který postupně předával svou agendu do rukou Tomáše Jungmanna.

„Nový obchodní ředitel byl vybrán s odborností, která podtrhuje současné plány eD – přípravu na budoucnost. To znamená fungování služeb, segmentaci, rozvoj, kvalitu obsluhy zákazníků v B2B segmentu i digitální transformaci a automatizaci,“ uvedl výkonný ředitel eD Petr Slouka.

Tomáš Jungmann dříve působil ve firmách Rohlík, innogy nebo Canis Safety

Jedním z hlavních úkolů Tomáše Jungmanna bude inovovat péči o zákaznické skupiny. Zaměří se také na zefektivnění spolupráce obchodního oddělní s nákupem a posílení obchodního růstu. „Krom toho sdílím stejnou vizi s ředitelem nákupu Janem Novákem. Tou je rozvoj nových značek v našem portfoliu, a dokonce i myšlenka přijít na trh s úplně novou, vlastní značkou a službou,“ prozradil obchodní ředitel eD Tomáš Jungmann.

Tomáš Jungman do eD přichází z internetového obchodu Rohlík.cz. Tam se mimo jiné věnoval péči o zákazníky a rozvoji byznysu na maďarském trhu, kde se podílel na otevírání nového centra zákaznické péče. Předtím působil v mezinárodní společnosti innogy, kde měl na starosti obchod, rozvoj péče o zákazníky a zvyšování efektivity prostřednictvím projektů v Německu a Anglii. Krom toho sbíral zkušenosti s B2C i B2B segmentem ve společnosti Canis Safety, která působí na českém, slovenském a polském trhu. V Canisu strávil více než 5 let a postupně se vypracoval až na pozici obchodního ředitele.

Nový obchodní ředitel eD Tomáš Jungmann nahradil Vladimíra Prinkeho, který se na vlastní žádost rozhodl pro profesní změnu. V eD system tak skončil 31. ledna 2020 a po 7 letech v IT oboru má nyní v plánu věnovat se jiným, novým projektům.