Podzimních workshopů se zúčastnilo na 200 resellerů a 9 zástupců značek

556

Zástupci eD, jejich zákazníci a dodavatelé se během října setkali na tradičních pobočkových workshopech. Přední český distributor je organizuje dvakrát do roka a tentokrát přitáhly prodejce IT do Ostravy, Pardubic, Prahy a Starého Města u Uherského Hradiště.

Partneři na setkáních v průběhu dne zhlédli prezentace značek BenQ, Brother, Epson, Fujitsu, Lenovo, Lynx, Microsoft, NEC nebo Vivotek. Na každém z workshopů pak pracovní část ukončila tombola, která zároveň otevírala večerní program.

„Na každé z akcí následovala v příjemné atmosféře volná zábava s rautem a doprovodným programem, kde měli partneři prostor na osobní setkání se zástupci značek a eD obchodníky,“ uvedla marketingová specialistka Lenka Paříková, která společně s event manažerkou Martinou Brauner podzimní workshopy organizovala.

Účastníci ostravského workshopu si nechali tisknout vlastní obrázek na mléčnou pěnu kávy.

Sérii zahájilo eD  3. října v Ostravě v klubu Rock&Roll Garage. Kromě novinek z IT oblasti prezentovaných na přednáškách, zaujala účastníky i mobilní kavárna společnosti Laura Coffee, která byla součástí večerního programu. Partneři mohli nejen ochutnat vynikající kávu, ale i nechat si vytisknout vlastní obrázek na její mléčnou pěnu.

Další z workshopů následoval 10. října v Dašických sklepích. Tam zákazníci pardubické pobočky v rámci večerního programu testovali své hráčské dovednosti v mobilním kasinu.

V areálu KOVOZOO reselleři zhlédli řadu jedinečných výtvorů vyrobených z různých druhů nepotřebného odpadu.

Brněnská pobočka se svého setkání dočkala 17. října ve Starém Městě u Uherského Hradiště. „Využili jsme možnost spolupráce s naším partnerem, společností STEELMET, s. r. o., a workshop jsme uspořádali v jejich unikátních prostorách kongresového centra. Před školící části se partneři mohli zúčastnit velmi zajímavé prohlídky areálu a provozu společnosti STEELMET a KOVOZOO, kde již různé druhy nepotřebného odpadu jsou znovu použity na výrobu jedinečných výtvorů, které dělají radost nejenom dětem,“ popsala jedinečný program Lenka Paříková.  V rámci přednáškového bloku účastníky zaujala prezentace Microsoftu. Tu si připravila Petra Bartošová, která celou svou přednášku propojila se soutěží, do které se interaktivně zapojili všichni partneři v sále. V rámci večera si účastníci workshopu ještě užili adrenalin na polygonu v off-roadovém centru a následně tento zážitek zapili na degustaci výborného vína z vinařství Rochůz.

Podzimní worshopovou jízdu eD zakončilo 24. října v příjemných prostorách Galerie kavárny Louvre v historickém centru Prahy. Účastníci mohli v průběhu celého workshopu ochutnat vynikající gastronomické kousky a v rámci večera se nechat okouzlit vystoupením profesionálního kouzelníka Raye Salmana.

Tradiční pobočkové workshopy distributor eD system pořádá dvakrát ročně. Již nyní marketingový tým připravuje sérii setkání na jaro roku 2020.